Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kedves tetováltak! Szerintetek...

Kedves tetováltak! Szerintetek mennyibe kerül egy ilyen tetoválás a hátamra?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 24. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan 30-50 munka óra lehet, mintától, bőr állapotától, és hát mérettől függően. De ez lehet több idő is.

Magyarországon az átlagos tetoválásra kifizetett óra díj 10.000 Ft/ órától, 30.000 Ft/ óráig terjed.

márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
30-50 munka óra lehet? Egyik tetovált ismerősöm azt mondta, hogy kb. 8-9 óra max.
márc. 24. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
8-9? Semmiképp sem. Az butaság. És ha egy tetováló is azt mondaná neked, hogy ez 8-9 óra, akkor ahhoz ne menj. Ez egyértelműen több mint pár óra.
márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A minta nem a legbonyolultabb, csak szürkeárnyalatos, de ettől függetlenül 8 óra alatt nem készül el, hacsak nem egyszerre hárman ügyködnek a hátadon.

Legalább három alkalmas minta, de inkább négynek mondanám egy tématapasztalt tetoválónak. Egy alkalom 5-7 óra maximum. Utána egyrészt a tetováló is eléggé fáradt lesz, másrészt a bőröd sem akar majd többet befogadni.

Egy alkalom ára régió/szalon/tetováló függő. 40 ezertől 90 ezerig terjed itthoni szalonokban jelenleg, de bizonyos tetoválóknál akár ez fölé is mehet (aki profi, annak gyorsabb a keze, gyorsan és jól dolgozik, annak elég kevesebb alkalom is, evidens egy alkalomra többet kér el). Szóval 200-500ezer közé lőném az árát, de nagyban függ a hátfelületed nagyságától is. Nem mindegy hogy egy 150-s alacsony emberre vagy egy 220-as magas emberre széles háttal kell felvinni.

márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválások becsapósak. Nekem az egész karom kb 40 óránál tart. Közben azt hittem két alkalomból meglesz. Persze az enyém aprólékosabb minta, de ez hátas téma jócskán nagyobb és a szép árnyékolás is sok idő. Az eddigi válaszolók elég jól belőtték az idő és ár spektrumát.
márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óradíjak vannak?

Akkor ha én egy pici 2 centis szót szeretnek valahova akkor azt hogy számolják ki?

márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6: arra van egy minimum, olyan 10e körül.
márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak óradíj van. Van aki napi díjba csinálja, vagy olyat is hallottam, hogy a minta méretére számolja. Ha meg kicsi minta, ahogy írták is, van egy minimum amit kérnek.
márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!