Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltak, hogy döntöttetek,...

Tetováltak, hogy döntöttetek, hogy melyik karra szeretnétek a mintát?

Figyelt kérdés

Kifejezetten tetováltak válaszait várom, más negatív vélemény nem érdekel, adott a kérdés, máshol vezesd le a tetkóutálatod.:)

Szóval tetkósok, hogy döntöttétek el, hogy ha pl. csak egy nagyobb tetkótok van azt melyik karra, kézfejre szeretnétek?

Én ebben a dilemmában vagyok, maga a minta fix és régóta ezen agyalok, hogy melyik karomon mutatna jobban.

Én bal kezes vagyok de mindent mást a jobb kezemmel csinálok de valahogy a bal karomon, kezemen semmit nem bírok elviselni mint karkötő, régen a matrica tetkókat is a jobbra szoktam tenni mindig. De a mintám amit kinéztem a bal kezemen mutatna jobban, pontosabban kézfejen. Így a kézfej mégis más mint a kar.

Tudom, hogy ennek nem kéne ekkora problémát okoznia, de azért fontos nekem.



2021. szept. 2. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha a mintának van iránya, akkor célszerű, ha úgy van tájolva, hogy előre nézzen. Pl egy portrénál elég bután néz ki, ha hátrafelé fordul inkább.
2021. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.ez igaz és tényleg az irányon is néha elgondolkozok de most az a kérdés, hogy melyik karon nézne ki jobban és hogy döntitek el ezt.:) Csak kérdés kinek hátra fele, mondjuk sok olyat láttam hogy egy nagyobb alkotás az emberrel szemben néz és másoknak van fejjel lefele de mondjuk egy olyan ahol nincs irány akkor az lehet bárhogy szerintem :). Én ilyesmit gondoltam ahol nincs konkrét irány mert úgy bárhogy jól néz ki nekem is és másoknak is és nem néz ki hülyén pl.képen vagy tükörben.
2021. szept. 2. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én ezen soha nem gondolkodtam, valahogy mindig is az az elképzelés volt bennem, hogy a bal alkarom külsejére szeretném, őszintén nem tudom megmagyarázni, hogy miért. A minta maga nem nagy, illetve az alakja miatt az irány is teljesen egyértelmű volt, úgyhogy ezen sem kellett agyalnom szerencsére. Jobbkezes vagyok egyébként.
2021. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én úgy döntöttem el, hogy a tetkó témájához van-e specifikus végtagom vagy nincs. A jobb kezemmel rajzolok, így a művészetemet szimbolizáló tetkó azon a karomon van. Az egyik kedvenc írómat szimbolizáló pedig a bal karomon ugyanott, hogy szimmetrikus legyen. Comboknál az egyik tetkó a balesetemhez kötődik, illetve az abból való felépülésemhez, ez az ősz folyamán lesz kész de direkt arra a lábamra megy, amelyik sérült a balesetben. Ennélfogva a másik tetkó amit combra terveztem és jóval általánosabb jelentésű, a bal oldalra ment.
2021. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszúkás tetkó van a karomon, aminek nem áll rosszul, ha megnyúlik, ahogy mozgok, de ha rövidül a minta, az elég hülyén néz ki. Felrajzoltam tollal a körvonalát mindkét karomra, hogy megfigyeljem, hogyan mozog a minta a bőrömmel. Ez alapján döntöttem a bal kar mellett. Azon inkább hosszában nyúlt mozgásnál, a jobb karomon megrövidült volna.

Az is a bal kar mellett szólt, ha kezet kell fogni mondjuk egy állásinterjún, akkor nem nyomom rögtön a tetkómat a leendő főnök orra alá. Bár bízom benne, hogy manapság ez már nem kell, hogy szempont legyen.

Másik szempont lehet még, hogy a jelentése kapcsolódik-e valamelyik oldaladhoz, vagy hol látnád jobban.

2021. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem olyan intuitív módon jött, hogy ezt ide, amazt oda, ez itt nézne ki jól stb. (Több kisebb - max tenyérnyi - van mindkét karomon, itt-ott)

Vagy pl. ha egy másik, hasonló tetkó inspirált, akkor az hol volt, hol máshol nézne még ki jól stb.

Aztán persze kikérem a tetováló véleményét is, és úgy lesz meg a végleges helye.

2021. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bnKa válasza:
En ugy dontottem hogy a bal karomat a családdal kapcsolatos minták fogják díszíteni, a jobbat pedig a saját magammal kapcsolatos minták,jobb lábamon portrék lesznek,a többi meg majd alakul. 😁
2021. okt. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En sosem gondolkodtam ezen. Tobb tetovalasom is van, mindkét kezemen, karomon. Teli karos lesz mindkettő idővel, mindkettőnek meg lesz a maga története. hulye válasz de egyszeruen "éreztem " az elso pillanattól, hogy melyik kezemre es hova szeretnem 😀
2021. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem csak egy tetoválásom van, de az nagyon szorosan kötődik hozzám, így valahogy számomra egyértelmű volt hogy a domináns karomra kerül.
2021. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Balkezes lévén jobb alkaromra került a kiválasztott idézet, mert jobb a fájdalomtűrése. Most meg úgy vagyok vele, hogy egyszerre csak az egyiket "firkálják" össze.
2022. febr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!