Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovaltak! Érdekelne mitől...

Tetovaltak! Érdekelne mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Van mar jo par tetovalasom. Összeset nagyon odafigyelve kezeltem/kentem gyakran, nem mentem friss tetovalassal a napra es a tobbi. Legutóbbi tetovalasommal valami nem stimmel. Kb 5 centi, a kezemen van. Mar egy hete meg van, es a szokásos módon besebesedett. Ezzel eddig nem volt baj, ám ugy nézett ki mint egy ronda seb. Mai nap folyamat leazott a sebteto, es piros a kitöltött kor közepe, nem fogta be a festek a bőrömet. Elegge faj most

Ez mitől lehet?



#tetoválás #Tetovaltemberek
2021. dec. 22. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy allergiás a festékre? Nem váltott márkát a tetkósod?
2021. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt bajom tőle, még a kulcscsont tetovalasom is hamar begyogyult, alig fajt. De ezzel a kicsi szarral most jol megszenvedtem.

Nem tudom, hogy váltott e markat. Szoval ez is okozhatja a gondomat?

2021. dec. 22. 21:02
 3/8 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%

Nekem is van egy jo par tetovalasom, egy kivetelevel mind fekete-feher

nekem a szines tintat nem birta a borom, azt dobta ki, es gyogyult maskepp

2021. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem mind fekete fehér, de most emiatt az "élmény" miatt, kicsit elment a kedvem a tovabbi varratastol:)
2021. dec. 22. 21:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik baratom szerint is eleg mely ez a seb mintha nagyon nagyon melyre lett volna utve a tetoválás. Ez létezhet?:)
2021. dec. 22. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezed mit takar pontosan? Kézfej? Igazából sebesednie sem szabadna, nemhogy leesnie a varnak, meg miért ázott le? Nem szabadna áztatni, amíg varas.
2021. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fürdeni csak kell :D
2022. jan. 7. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany. És utána óvatosan minél előbb szárazra "törölni"! Amíg friss a tetkó, nincs fürdés, nincs strand! Csak zuhany, és odafigyelve arra, hogy a tetovált felület a lehető legkevesebb vizet kapja a gyógyulási ideje alatt.
2022. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!