Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire változik meg a...

Nemetd90 kérdése:

Mennyire változik meg a tattoo, ha az ember lefogy vagy meghízik?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen helyen van. Ha lapockán, vádlin, csuklón, stb. , akkor kevésbé változik, ha viszont mellen, hason, derékon, hízékony helyeken, akkor könnyen megnyúlhat és nagyon csúnya lesz.
2012. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a felkaron lévő tattoo mennyire változik?
2012. ápr. 15. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ennek a témának nézek utána, mert tetkó mániás vagyok, de nagydarab amióta élek, és félek, hogy mi lesz, ha lefogyok.

Rengeteg oldalt elolvastam és egy olyat találtam eddig, ami nem feltételezéseken alapul. Csávóka nem írta, hogy hol és mekkora tetkója van, de 30 kilót vagy 40-et adott le (szépen fokozatosan) és nem változott neki sokat, inkább élénkebbek lettek a színek, mert ugye össze sűrűsödött. (ha hízol, akkor halványul, de könnyű átdolgozni manapság a tetoválásokat)

Nagy átlagban azt írják, hogy nem változik sokat a tetoválás. Terhes nőkét nézegettem, volt nagyon csúnya és nagyon szép, ez már bőrfüggő. (hirtelen súlynövés, csökkenésre)

Az biztos, ha vannak benne aprólékosan kidolgozott részek, azok összecsúszhatnak fogyásnál.

2012. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz az infot
2012. ápr. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!