Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ember külseje szerintetek...

Az ember külseje szerintetek is sokat változik?

Figyelt kérdés

Úgyértem, akár hónapról-hónapra változhatunk és máshogy nézhetünk ki, csak az alapvető vonások maradnak.

Igazából senkinek sincs oka bánkódnia, ha nem tetszik magának, hiszen úgyis változunk. (?)

Ez csak saját tapasztalat, vélemény :)


2011. júl. 2. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azért annyit nem változunk szerintem...
2011. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy csomó eleinte szép/helyes ember az idő elteltével elcsúnyul. höh de gáz :D szal simán sokat változhat a külső, főleg/akár negatív értelemben
2011. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is sokat változhat pozitív és negatív irányba egyaránt..szerencsére nekem pozitív a változás az elmúlt évekhez képest.. :D
2011. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De igaz!Tini korában mindenki "csúnya" szerintem,legalábbis a későbbi,20-22 éves korához viszonyítva.Pattanások,mitesszerek,problémás bőr,hamar zsírosodó haj,esetleg a gyors hízás/vagy van aki meg épp hogy túl vékony,még nem nőiesedett/férfiasodott ki,aztán szemüveg,melyet később levált a kontaktlencse(vagy nem:D),fogszabályzót is kamasz korban hordanak a legtöbben.Meg persze a stílusérzék,ilyenkor keresi magát az ember,az egyik rocker lesz,a másik emo,a harmadik punk,a negyedik meg plázacica....aztán ezeket idővel kinövik,és megtalálják a saját stílusukat,később meg csak röhögnek,hogy hogyan is néztek ki.Tapasztalat!:D

Szerintem az ember a 20-as éveiben a legszebb,utána már csak öregszik.De vannak kivételek persze,amikor a kor előrehaladtával még jobban "beérik",erre is van számtalan példa:))

2011. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A zenei stílus nem korfüggő. Én 20-as vagyok, és goth. Tinikorban is az voltam, most is az vagyok. Illetve goth-rocker keverék. Az extrém korszakát mindenki kinövi, aztán vagy marad az elveinél is vagy nem...

Egyébként én tinikoromban hordtam kontaktlencsét, és elegem lett abból, hogy drága, meg minden reggel-este sz.rakodni kell vele, úgyhogy nekem szemüvegem van. Nem értem, miért írtad olyan "hangnemben", mintha a szemüveg ronda vagy ciki lenne, szrintem öltöztet :) Nekem tetszik.


Válasz a kérdésre! Igen, sokat! :D

2011. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat változhat az ember. Az unokahugom gyerekként nagyon szép kislány volt, aztán amikor kamaszodni kezdett nagyon elcsunyult.Nem volt pattanásos, sem fogszabályzós, egyszerűen fius volt az arca, és a vonásai is nagyon csunyák voltak.A saját anyja is gyakran mondta, hogy nagyon csunya szegény lány.

Most 18 éves és hihetetlenül kikupálodott, rendkivül gyönyörű lány lett belőle.

2011. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!