Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit változik az ember arca?

Mennyit változik az ember arca?

Figyelt kérdés
Ha most ocsmány vagyok mint a disznó(15 vagyok) akkor menyit változhat az arcom még?Lehetek még átlagos?
2010. jan. 12. 20:55
 1/6 anonim válasza:
Lehetsz.
2010. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vékonyodott az arcom, régebben mindig olyan nagy puffadt fejem volt :)
2010. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha most ocsmány vagyok mint a disznó" :DDDDDD

Biztos nem vagy annyira ocsmány.


Nekem mindig olyan kalácsképem volt, jelentéktelen buci fej.

Az elmúlt két évben meg tök karakteres lett és sokak szerint szép is.

18-20 éves kor.


Szóval szerintem ne aggódj, még rengeteget változhatsz.

Nekem az egész arcom más lett, pedig semmit nem csináltam vele.


Ha jó hajat csináltatsz magadnak és kiszedeted szépre a szemöldököd már sokat dob az arcodon. 15 évesen kis sminket is használhatsz, ha attól jobban érzed magad. Pl. szempillaspirál, szemceruza. Kiemeli a szemeidet, az mindenkinek jól áll.

2010. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos fog még változni az arcod:)

Egyébként..annyi "csúnya lány" van az osztályomban,komolyan rengeteg,de 3-4 kivételével mindegyikben meglehet látni a szépséget egy kis fantáziával.Mindenkinek van valamilye,amit egy kis hangsúlyozással még szebbé tehetünk.

Nem tudom hogy sminkeled-e magadat,ha nem akkor szerintem azzal is segíthetsz az "arcod kinézetén".Sok lány tök normálisan nézne ki sminkkel,vagy JÓL MEGCSINÁLT sminkkel,olyannal ami neki elönyös,mint anélkül..


Lehet hogy félreértettem a kérdést, "ocsmány mint a disznó"..ez azt jelenti hogy mint dagadt,puffadtabb arcú,vagy csak csúnya?

2010. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*valamije

csak valamilyen-t akartam irni elöször,más mondatot:)

2010. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Srác vagyok!XD Se smink se semmi.:)Se pasi.:D Tudom furcsa 2010-ben de hetero vagyok.:)
2010. jan. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!