Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon fáj a tetoválás nyakra?

Nagyon fáj a tetoválás nyakra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

a legjobban a hajlatokban fáj.bár szerintem nyakon is fájdalmas lehet.de ez attól függ h kinek milyen a fájdalomküszöbe.egyébként ki lehet bírni.

bár én nem ajánlom a nyakra mert lehet h ez miatt nem kapsz munkát.mert már volt ilyen.

2012. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én azt olvastam, hogy a bordáknál/csontosabb résznél fáj a legjobban. a munka része pedig nem izgat, nem is akarok olyan helyen dolgozni, ahol ez kizáró ok lehet.
2012. jún. 10. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
igen a csontos részeknél is eléggé fájdalmas.főleg a gerincnél.bár ezt már én is csak tetoválóstól hallottam.hát szerintem azt is ki lehet bírni.nem halsz bele az biztos.esetleg ha csak vonalakat akarsz nem pedig kitöltött területeket akkor szerintem nem szabadna h annyira fájjon.mert amikor a széles pisztollyal csinálja az kicsit fájdalmasabb:)
2012. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ajjaj, pedig lesz satírozás is.. :D kb tenyérnyi nagyságú fekete mintát szeretnék, csak ki fogom bírni..
2012. jún. 10. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
nem fog fájni meglátod...mindig fél mindenki aztán rájönnek hogy semmi az egész.nem fáj nem kell izgulni.nem mondom hogy egyáltalán nem,ilyen kaparászáshoz hasonló érzés :)
2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :) ha kell, ráharapok valamire, de az a tetkó meglesz. Meg viszek valakit, akinek letördelhetem a kezét :D
2012. jún. 10. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

h't ;n se mondtam h jajgatni fogsz miközben varnak de kicsit csípni fog.bár nekem mikor csinálták a körvonalakat szinte alig éreztem valamit hanem mikor töltötte ki a helyeket a 9 tűs pisztollyal vagy mennyivel akkor azért egy kicsit mán cibálta bár nekem a mellemen van kibírtam meg sokkal fájdalmasabbra számítottam.egyedül másnap reggel fájt a terület meg a tetoválás után mikor lefóliázta jócskán folyt a vér is :)

de gondolom nem olyan vészes mint ah az ember gondolná.

sok szerencsét a tetkóhoz!:)

2012. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!