Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ciki a playboy nyuszi tetoválá...

Ciki a playboy nyuszi tetoválás? 19 L

Figyelt kérdés
Kettő is van rajtam, egy a tarkómon, egy a csípőmnél oldalt. Részeg voltam mikor csináltattam, mostmeg mindenki ezzel cikiz. :S

2012. szept. 4. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
büszke lehetsz magadra
2012. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik kamunak a kérdés?
2012. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem kamu, akkor nagyon gáz a helyzet. büszke lehetsz magadra
2012. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

több dolog is felmerül ami "cikinek" minősül:

1. részegen NEM tetováltatunk

2. a haverom haverjának az anyjának a testvérével sem tetováltatunk, kivéve ha szalonban dolgozik elismert tetoiválóként, nem otthon.

3. és itt jön a minta: gondolom ezek után a kivitelezése nem a legjobb, és még ebből a "remek műből" két helyre is jutott a testeden. mindenkinek más az ízlése az tény, de nincs az az Isten, hogy részegen tetováltassak magamra (pláne úgy, hogy még nem is voltam részeg és meg akarom tartani eme jó szokásomat). szóval én a helyedbe gyűjtenék pénzt, elmennék egy rendes szalonba és eltakartatnám ezeket az ábrákat.

2012. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*tetoválóként
2012. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SzilKa ***** válasza:
Sajna ciki... De egy tehetséges tetoválóművész el tudja tüntetni másik (nagyobb) mintával.
2012. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát majd meggondolom még, hogy mivel lehetne és lenne érdemes eltűntetni őket. :) A cikizést úgy értettem, h rengeteg playboyyal kapcsolatos ajándékot kapok. :D
2012. szept. 4. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
remélem, jó sok f@szt is kapsz a szádba ajándékként, amekkora ribanc vagy
2012. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hát majd meggondolom még, hogy mivel lehetne és lenne érdemes eltűntetni őket. :) A cikizést úgy értettem, h rengeteg playboyyal kapcsolatos ajándékot kapok. :D"


Tanulj meg írni szerintem.19 éves létedre büszke lehetsz magadra,és ajánlom kezedbe a Magyar Értelmező kézi szótárt ha nem vagy tisztába a szavak jelentésével te ribanc..

2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ne haragudj, de ha ilyen minta "díszelegne" rajtam, én már másnap szaladnék egy profi tetoválóhoz, hogy azonnal tüntesse el rólam! de az is lehet, hogy én magam állnék neki levakarni....

nem vagyok tetkó ellenes, mert nekem is, van úgy gondolom, hogy az ilyen mintákkal meg van szégyenítve a tetoválás művészete.

2012. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!