Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti, hogy vagytok ezzel?

Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Ma a fókuszban az volt a kérdés,hogy:Önnek megváltozik a véleménye valakiről, ha megtudja, hogy tetoválva van? és az eredmény:Igen: 66 % Nem: 34 %...

Mégis miért?Attól még ugyanaz az ember marad.Oké ez a vélemény lehet pozitív is,de itt szerintem a negatívra gondoltak.Nem zavar túlzottan,de akkor is egy kicsit érdekesnek találom.



2013. jan. 7. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elég szomorú.én is láttam.nekem semmi bajom a tetkókkal.és attól,hogy van valakinek,még ugyanazok az emberek...szánalom ez a mai világ
2013. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tényleg...oké,hogy van akinek nem tetszik,de attól még az ember ugyanaz marad.
2013. jan. 7. 23:56
 3/11 Alexandra0908 ***** válasza:
82%

ez az emberi butaság...

ha előjön a szó bárhol a tetoválásokról,akkor mindenki azokra gondol,akiken nincs már hely se,úgy kivannak varrva és eszükbe se jut,hogy vannak ízléses és visszafogott minták is...

2013. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen!Igazad van.
2013. jan. 7. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, mert azt el kell ítélni aki tetőtől talpig ki van varrva? Hogy is van ez? Szerintem a tetoválás ellenesség a börtöntetkókig nyúlik vissza, egyfajta rosszal kötik össze az emberek..
2013. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem úgy gondolta,hogy el kell ítélni csak,ha tetováról van szó akkor sokak azokra gondolnak először.:)
2013. jan. 8. 19:11
 7/11 Alexandra0908 ***** válasza:

köszönöm szépen Kérdező...látom te azért megértetted mit is szerettem vna kihozni belőle. :)

nekem is van,hiába szép és csak 1szolid visszafogott "apróság" mégis betalálnak az idióta kérdések és a prűd emberek...:/ :)

2013. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hét igen sajnos van ez így.
2013. jan. 9. 18:20
 9/11 homo ludensz válasza:
100%
Az ember életében vannak korszakok mikor úgy érzi hogy ő valakikhez tartozik és ezt szeretné ha mások is látnák. 22-23éves voltam mikor a Határőrség elnagyolt emblémáját a karomra tetoválták. Nem művészi alkotás de nekem még ma is megfelel. Ilyenek a börtön tetkók számtalan változatai és gondolom aki átélt bizonyos élethelyzeteket és hordja a nyomait azt nem igen zavarja hogy kinek hogyan változik a véleménye,bár én sitten nem voltam. Egy ember jellemét sosem a bőrére rajzolt műalkotások határozzák meg hanem az hogy egy nehéz helyzetben is emberként viselkedik vagy sem.
2013. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Lássuk csak a véleményeket!

Van egy TV műsor, amiben tényeket is mutatnak.Minden attól függ, hogy kit és mikor kérdeznek.

Nézőpont kérdése minden.Ezt a média bármikor irányíthatja.

Nekem van egy motorom. Minden alkalommal felfigyelek,amikor motorosbalesetet mutatnak. Csak minden alkalommal ez akkor következik be, amikor a motoros a hibás!!!

Szóval amikor az autós, vagy gyalogos , vagy bármely másik közlekedő a hibás, akkor ez nem hír.

Volt olyan személyes ismerősöm, akin keresztül ment egy vén fickó "dácsiával"!

Huppant az autó rajt, amikor áthajtott a motoron és a motoros betörte a szélvédőt a sisakkal.

Erre az öreg azt nyilatkozta, hogy észre sem vette! Aztán amikor a rendőrök megkérdezték tőle, hogy miért nem vette észre, akkor erre: "aszittem kutya vót"!!!

Nem kapott semmit és mai napig vezet!

Vagy amikor napi szinten veszélyeztetik az életem az idióta vezetők, akkor erről semmi nem számol be. Mikor két kamion (terepjáró-fullosautó) jön a kanyarban velem szemben és be kell mennem az árokba, vagy amikor a traktoros telehordja az utat a sárral, ez nem hír.

Városban megyek 50-el, kettesével egymás mellett előznek az autók. Ez sem hír!!!

Van a megengedett sebesség, amit lehetőség szerint betartok, mert fontos a biztonságom és persze a szabályok betartása is, de ez sokakra nem vonatkozik.

Most gondolkodjunk el azon a kérdésen, hogy ki az aki betelefonál és sms-t küld???

Persze az, aki felháborodva: Na majd én most megmondom....

Ezt nem csak ezzel kel megfigyelni, hanem mással is igaz lesz.

Ez a nagy magyar igazság.

2013. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!