Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is így vagytok ezzel/voltat...

Ti is így vagytok ezzel/voltatok már így?

Figyelt kérdés

Túl leértékelem magam. Vagyis a stílusom. Megveszek egy ruhát, kiegészítőt, ami tökre tetszik, csomó szettben elképzelem, úgy vagyok vele, hogy tök stílusos lesz, tetszeni fog. De ahogy felveszem, megyek benne valahová, folyton azt mondogatom magamnak, hogy de béna, nem is olyan jó, mint ahogy azt elképzeltem, tök átlagos, semmi durr. Viszont az ismerőseimtől tényleg sok dicsérő szót kapok, többet, mint mások, mondják, hogy tök jó stílusom van, de jó, honnan van, mennyi volt. Az utcán is sokan megnéznek (alapból nincs jó alakom, van rajtam egy tízes), múltkor Facebook chaten rám írt egy ismerősöm, gimiben 3mal alattam járt, soha nem beszéltünk, hogy ne haragudjak, de Úr Isten, milyen csodálatos ruha volt rajtam egyik nap, honnan van, mennyi volt meg ilyenek. Viszont magamnak meg nem értékelem ennyire, sőt. Még arra a ruhára is azt mondtam, hogy basszus, tök átlag, mikor a boltban meg full oda voltam érte. Egyik barátnőm is mondta, hogy menjek velük vásárolni, mert jó a stílusom, segítsek nekik stílust csinálni :D

Lehet, hogy nyafogósnak tűnök most, de nem, nem ez a legnagyobb problémám sajnos, nem a divat körül forog a világom, csak momentán eléggé unatkozom :D

Ti is így vagytok? Jártatok már így egy-egy ruhával, kiegészítővel? Miért lehet ez? Köszi! :D

19L


2012. júl. 10. 15:41
 1/7 anonim válasza:
Nyugodtan elhihetnéd, ha azt mondják,h stílusos vagy!
2012. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Amúgy nekem is volt már olyan, h a boltban még tetszett később meg már nem.
2012. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit önbizalomhiányos vagy?
2012. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Utolsó, sajnos az vagyok :/ 25 kg-t fogytam így is, és eléggé bennem van még a nagyon kövér vagyok dolog. Lehet, azért.

2012. júl. 10. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Sejtettem. Ez lesz itt a probléma, nem más:)
2012. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen, mint ha magamat olvastam volna. Ez hihetetlen. Csak én fiú vagyok.
2012. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban :)
2012. júl. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!