Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy hete voltam tetováltatni,...

Kirantottsajt kérdése:

Egy hete voltam tetováltatni, csak egy pici idézet, és már most elkezdett kipotyogni. Mi a probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Semmivel nem volt probléma, higiéniai szempontokból is minden rendben volt, és utána sem kapartam, ennek ellenére elkezdett pici pöttyökben kipotyogni. Csináltassam újra, vagy nem érdemes? Mitől lehet ez? A bőrfajtától függ?

2013. febr. 26. 18:54
1 2
 1/17 anonim válasza:

Lehet, hogy vizezve volt a festék, vagy a bőröd alapból kidobja. Nekem most lesz 3éves a lábamon a tetkóm semmi baja szépen néz ki még mindig. De amit a kezemre csináltam egy pici Road jel most lesz egy éves, háromszor volt átüttetve és ugyanúgy kidobja a bőröm hiába, kétszer ugyanazzal a tetoválóval csináltattam, harmadjára másnál de ugyanúgy kidobta.

Bár szerintem megérné, hogy visszamenj általában mindenhol ingyen van a javítás.:)

2013. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bepanthennel kenegetted? az utóápolás megfelelő volt?
2013. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem szeretném,ha kidobná..:( imádom,és szeretnék még többet,de igy nem merem bevállalni!!!Igen,kenegettem,mindent úgy csináltam,ahogy mondták..De a srác mondta is,hogy "puding" bőröm van,nagyon világos,és pici erek futottak,amikor csinálta..
2013. febr. 26. 19:16
 4/17 anonim válasza:
Hát, ha átüttetted és megint kidobja akkor próbáld meg egy másik tetoválónál... A kezemmel nekem is ez a baj.:( Akárhova megyek kidobja a bőröm. De érdekes mert a színeket nem, csak a feketét.. De csak a kezemen, lábamon semmit nem dobott ki.:D
2013. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom,be merjem-e vállalni a többit,de megpróbálom átüttetni,és meglátom..nagyon szépen köszonöm!!:)
2013. febr. 26. 19:40
 6/17 SzilKa ***** válasza:
A 3 napos foliazas is fontos az utokezelesben, az is megvolt?
2013. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
azt mondták,hogy 2 órat hagyjam rajta,aztan sima vizzel öblítsem le és aztán ne nagyon piszkáljam
2013. febr. 26. 20:00
 8/17 SzilKa ***** válasza:

Akkor nem igazan a helyes utokezelest mondtak el Neked...

Muszaj foliazni, mert a sebkepzodest tudod megakadalyozni vele, ugyanis a vastag sebbel egyutt potyog ki a festek.

A helyes utokezeles:

3 napig kell foliazni, naponta min. 3x kell cserelni a foliat. Foliacsere menete: regi folia le, fertotlenito szappanos (pl clarasept) lemosas (aztatni tilos, csak gyors folyoviz erheti), ovatos papirtorlos szaritas, nagyon vekonyan Bepanthen krem, majd uj (tiszta!) folia.

3-4 hetig tilos aztatni, tilos a szoli, a napozas.

2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 SzilKa ***** válasza:
Egyebkent abbol itelve, hogy ilyen marhasaggal engedtek utadra, meg az is lehet, hogy a tetovalo nem igazan profi es nem vitte eleg melyre a festeket. Szalonban voltal egyaltalan?
2013. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Profi!:) Szalonban,és a barátnőm ugyanigy kezelte,és neki gyönyörű,nem egy ismerősöm nála csináltatta és mindegyiknek meseszép maradt..viszont van a másik barátnőm,akinek ugyanazt mondta,mint nekem: hogy a bőre nagyon érzékeny és puha..és neki ugyanúgy kopik.
2013. febr. 26. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!