Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy hete voltam tetováltatni,...

Kirantottsajt kérdése:

Egy hete voltam tetováltatni, csak egy pici idézet, és már most elkezdett kipotyogni. Mi a probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Semmivel nem volt probléma, higiéniai szempontokból is minden rendben volt, és utána sem kapartam, ennek ellenére elkezdett pici pöttyökben kipotyogni. Csináltassam újra, vagy nem érdemes? Mitől lehet ez? A bőrfajtától függ?

2013. febr. 26. 18:54
1 2
 11/17 SzilKa ***** válasza:
Az a helyzet, hogy van, akinek a helytelen kezeles ellenere is szepen gyogyul, de ugy latszik, a te esetedben kulonosen figyelni kellene erre a foliazasra.
2013. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezesetben megvárom míg teljesen begyógyul,áttüttetem,és tovább fóliázom.Bár még arra gondoltam,hogy lehetséges,hogy a sok mozgás az oka.Ahogy mozgok a textil sokat érintkezik a friss sebbel és ez a probléma..ez nem lehetséges?
2013. febr. 26. 21:24
 13/17 anonim ***** válasza:

Lefotóznád?

Érdekel hogyis fest a dolog, mert egyáltalán nem normális a dolog...

2013. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is nagyon érzékeny, minden tetoválás után tenyérnyi véraláfutások vannak rajtam, de a festéket érdekes módon még jobban be is fogadja mint másoké. Teljesen normális dolog az, ha kikopik egy tetoválás, ezért mondja a tetováló hogy menj vissza gyógyulás után és kijavítja. Az a ritkább amikor egyáltalán nem kell utólag hozzányúlni.

Kézről meg mindig ki fog kopni, akárki csinálja, a kézfejen, tenyéren és ujjakon nagyon gyorsan cserélődik a bőr a folyamatos igénybevételtől, attól felesleges azt várni hogy élénk marad.

2013. febr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hol csináltattad? amúgy sokkal gyorsabban gyógyul, ha nem fóliázod. mindenkinek más jön be.
2013. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%

Az elóttem szólónak igaza van.

Mindenki jön a fóliával. Ugye van a szabály hogy nemszabad áztatni. Vágod mit csinál ha folyamat fólia alatt van? Befülled, közben dobja ki a festéket, a trutymót, és ott ázik a saját levében, ami nagyon nem tesz ám jót neki.. (ettől lesz fakó)

Eleve a fóliának csak azért van szerepe, hogy ne érjen hozzá semmi, nem maga a fóliázás a lényeg. Ha pl karodon van tetkó, és nem veszel rá pulcsit, nem ér hozzá a póló, akkor eleve felejtsd el a fóliát.

De amúgy is. ELSŐ nap, még éjszakára maradjon a fólia, aztán felejtős.. csak kenegesd, de csak nagyon vékonyan, épphogy..

2013. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
vékonyan kenyegettem...na mindegy,majd áttüttetem:) köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2013. márc. 3. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!