Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Amikor tetováltattatok nem...

Amikor tetováltattatok nem féltetek, hogy nem úgy sikerül majd, ahogy elképzeltétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy viszonylag nagyobbacska tetoválást, de hogyan legyek benne biztos, hogy tényleg jól sikerül?


Nektek nem volt ilyen félelmetek?


Oké, hogy jó tetoválót kell keresni, de akkor is para, meg hát nem is értek hozzá, kihez kellene mennem..


Próbáltam kérdezgetni környékbeli tetovált embereket, de akit az egyik ajánlott, a másik szidta, és fordítva. Mivel senkin nem láttam élőben olyasmi stílusú ábrát, amilyet én szeretnék, abból sem tudok kiindulni, hogy ki lehet jó ebben.


Hogyan válasszak tetoválót?



2013. jún. 9. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tetoválás nem úgy készül hogy papírról nézi a készítő, és a vége majd egy lutri lesz, előre felvázolja neked, és aszerint dolgozik
2013. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánj rá kicsit több pénzt, menj el egy olyan tetoválóhoz akinek tetszenek a munkái és terveztesd meg vele az elképzelésedet, ha nem tetszik a tervein még változtathat. Ha végképp nem tetszik keress mást! Igazán megéri külön költséget fizetni hisz az az ábra egész életeden rajtad lesz.
2013. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ah egy tetováló rajzol nekem egy vázlatot, de totál nem tetszik, vagy csak egy-két részlet nem jön be, szólok neki, nem vág ki mint macskát éjfél után? Lehet többször módosítani rajta?
2013. jún. 9. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én mielőtt tetoválni mentem volna a következőket csináltam:

elkezdtem hónapról hónapra megvenni a Tatto Magazint, amibe rengeteg szalon, tetováló munkái vannak leközölve.

ami tetszett szalon, vagy alkotó utánanéztem és nyomon követtem, hogy milyen munkákat mutatnak be tőle, valamint a szalon honlapján is állandó figyelemmel kísértem alkotásait.

amikor már megvolt a minta, a testemen a hely meg a pénz a tetoválásra, felkerestem a szalont és megcsináltattam amit akartam.

ennek fényében úgy is sikerültek az eddigi tetoválásaim ahogy én azokat elképzeltem és következőleg is ugyan oda fogok menni tetováltatni.

nekem sokat segített az újság a döntésben.

590ft, havonta jelenik meg.


ha a tetováló által megtervezett minta nem tetszik, akkor simán megkérheted arra (jobb helyeken így megy), hogy tervezzen neked másikat, persze (ha jól tudom) akkor ez valamennyire befolyásolja az árat is.

2013. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha befolyásolja az árat, csak olyan legyen, ami 100%-ig tetszik. Csak a tetováló idegeit féltem. :)


Az újság jó ötlet, megveszek egyet és meglátom mennyit segít. Nem csak budapestiek vannak benne, ugye?

2013. jún. 9. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, az egész ország területéről vannak szalonok benne.
2013. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valami nem tetszik rajta, akkor kijavítja, annyiszor ahányszor akarok! Ne félj! Biztosan jó lesz a végén! :)

2013. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez roppant egyszerűen is megvalósulhat.

Te bemész a szalonba és elmondod az elképzelésid.

Majd a "mester" elmondja, hogy mik az elképzelései.

Nem biztos, hogy az amit te kigondolsz, az neked jól állna és hogy megvalósítható-e.

Megegyeztek abban, ami neki és persze neked is megfelel.

Majd sablonnal, esetleg szabad kézzel felrajzolja a körvonalakat.

Itt már fogod látni, hogy milyen lesz nagyjából rajtad.

Ha nem tetszik akkor törölteted.

Ha húsz alkalommal kell törölni, az sem lehet baj, mert elvégre TE fizetsz és amit elvárhatsz egy tetoválótól, hogy a pénzedért azt kapd, amit elvársz.

2013. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én a jövő héten megyek az elsőért. Beletettem egy kis munkát én is, a netről, meg a saját rajzaimból össze állítottam egy előzetes skiccet. Ezzel mentem a szalonba, ahol szépen megbeszéltük, hogy mi az ami nekem nagyon fontos, és mi az ami csak útmutatás a tetoválónak, hogy milyen vonalon haladjon. Pontról pontra átbeszéltük az egészet. Majd referálok, milyen lett a végeredmény, de nem hiszem, hogy csalódni fogok.
2013. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress egy jó tetoválószalont, aztán maradj otthon! Átéltem már egy-két divathullámot (a 70-es évekbeli tetoválásőrületet is) így aztán tudom, hogy még 1/2-1 év, és újra a patyolatbőr lesz a divat.
2013. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!