Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Amikor tetováltattatok nem...

Amikor tetováltattatok nem féltetek, hogy nem úgy sikerül majd, ahogy elképzeltétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy viszonylag nagyobbacska tetoválást, de hogyan legyek benne biztos, hogy tényleg jól sikerül?


Nektek nem volt ilyen félelmetek?


Oké, hogy jó tetoválót kell keresni, de akkor is para, meg hát nem is értek hozzá, kihez kellene mennem..


Próbáltam kérdezgetni környékbeli tetovált embereket, de akit az egyik ajánlott, a másik szidta, és fordítva. Mivel senkin nem láttam élőben olyasmi stílusú ábrát, amilyet én szeretnék, abból sem tudok kiindulni, hogy ki lehet jó ebben.


Hogyan válasszak tetoválót?



2013. jún. 9. 13:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán izgat, mi lesz a divat. :)

Ahogy évekkel ezelőtt sem izgatott, amikor először tetováltatni akartam. Akkor úgy voltam vele, hogy ha 25 éves koromig nem gondolom meg magam, akkor felvarratom, mert akkor már később sem fogom megbánni.

2013. jún. 15. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!