Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválásra ha ezeket...

Friss tetoválásra ha ezeket kenném. Jó az elképzelésem? Részletesebben lent.!

Figyelt kérdés
tegnap csinálták a tetoválásom elég nagy.. ha 2-3 napig körömvirággal kenném 4-5 óránként naponta és 2-3 nap után meg vazelinnal az úgy jó lenne? Bepanthen.t zárjuk ki ha lehet!

2013. jún. 11. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én 3 óránként kentem. és pár percig hagytam levegőzni, mielőtt újra kentem. de lényegében igen.
2013. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a te tetoválód utasításait kövesd, ne az itteni emberekét. Mindegyik tetováló mást mond, és általában tapasztalatból beszélnek. Mármint azok, akik nem sufnitetkósok, hanem minőségi munkát végző, jó tetoválók.

Egyébként elb**tad, nem szabad kiáztatni. A Bepanthen pedig a legjobb rá.

2013. jún. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom nem mostani kérdés, de nekem az alkaromon most lett kijavítva a nagy tetoválásom, pont 7 hónap különbséggel. Nekem akkor azt mondták nivea-val kenjem. Nagyon fájt lekezelnem... Most viszont a Fougera Vitamin A+D ointment krémet/kenőcsöt használom. Annyira nem érzékeny a bőröm, ha ezzel kenem. Próbáljátok majd ki.:)
2021. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!