Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megcsináltattam a tetoválást!...

Megcsináltattam a tetoválást! Anya nagyon lecseszett?

Figyelt kérdés

Először köldök piercing-et szúrattam.Elfogadta.Ezt viszont már nem nyelte le,sajnos:/ Bal középső ujjamra csináltattam csináltattam egy végtelen jelet,egy ilyet--> [link]

Aztán még ezt tetováltattam magamra,a medencecsontom közelébe,ugyan ezt csak a felirat nélkül--> [link]

Nekem nagyon tetszenek,igazából má 2 hete megcsináltattam őket,csak anya most vette észre:S Nagyon lecseszett,de nem érdekel...Ti engedtétek volna? Mi lett volna a reagálásotok ha a lányotok hazaállít ilyenekkel?

Egyébként nem vagyok egy elzüllött kamasz,csak ezek nagyon tetszettek,és hát meg is csináltattam...


2013. ápr. 2. 18:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen ki lennék akadva, de már a köldökpiercing után sem gondoltál volna tetkóra, ha azt sem együtt beszéltük meg! Baromi nagy mázlid, hogy nem én vagyok az anyád.
2013. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy? Gondolom elmúltál 18, mert szülői engedély nélkül 18 alatt egy normális tetováló nem csinál tetoválást.

Ha meg elmúltál 18 akkor meg a te dolgod, bár én akkor sem örülnék ha hazajönne a gyerekem ilyen tetkókkal.

2013. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%
2 es válaszoló vagyok. Ha nem kopik ki az ujjadon lévő tetoválás jó nagyot szívsz ha munkahelyet keresel és meglátják... sok helyen nem tolerálják...
2013. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Na igen,a másik dolog.....Jövőhéten töltöm a 14-et. Egyébként barátnőm apja csinálta meg,neki azt mondtam,hogy anya megengedte...
2013. ápr. 2. 18:55
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Ja így más... semmi felelősség tudat nincs benned vagy egy kis becsület, hogy nem hazudsz? Anyád simán beperelheti azt aki ezt csinálta, és jogosan...
2013. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

13 vagy? :DDDDDDD Remélem kamu a kérdés. Én jobban kiborultam volna, ha a 13 éves KISKISKISKISKISlányom tetoválást csináltat.

Az egyik dolog, hogy nagyon KISgyerek vagy még.

A másik pedig az, hogy mindkettő szörnyen TUCATTETKÓ. (már kezdjük azzal akkor rögtön, hogy a barátnőm is endless jelet akart magára tetováltatni, szintén az ujjára :D)

A másodiknak még csak komolyabb értelme sincs. "Ha te madár vagy, én is madár vagyok" -> hát én komolyan sírva röhögök :D

2013. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező, attól hogy lepontozol minket nem lesz más a véleményünk :)

Én is akartam írni, ezt a tucattetkós dolgot :) Semmi értelme semelyiknek ... gondolom csak tetszett... remélem majd 30 év múlva is tetszeni fog :D

2013. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
nemkamu.....
2013. ápr. 2. 19:04
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Hát, egy piercing talán még oké, mert annak benő a helye, vagy nem látszik annyira, ha kiveszed.

De tetoválásra, egy 13 éves lánynak, hát, ugrottam volna. 13 évesen még annyira nincs kiforrott személyiséged, hogy gőzöd nincs róla, hogy majd 10-15 év múlva mi fog neked tetszeni. A tetoválás pedig örökre rajtad marad. Ami most divatos, később nem lesz az. Mondom ezt úgy, hogy a piercinget én is titokban csináltattam 16 évesen, és van egy tetoválásom is. Legalább csináltattál volna felszívódót... Ha valaki már kiépített egzisztenciával rendelkezik, akkor azt csinál, amit akar. De egy tizenéves előtt még ott az élet, nem tudod, hogy milyen pályát választasz majd, van ahol egyáltalán nem tolerálják az ilyet. Nyilván most úgy gondolod, hogy ez téged nem fog érinteni, de még nem tudhatod. Kár, hogy ezt ennyi idősen még nem érted meg, majd talán később. Amúgy tetszik, amit csináltattál, de tényleg fiatalka vagy még hozzá

2013. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha az ilyen idős lányom kérdés nélkül haza állítana egy tetkóval tuti, hogy legalább egy hónapig nem mehetne sehova, és nem kapna egy forint zsebpénzt sem!

Már ott kezdődik a gond, hogy szülői engedély kell hozzá, mit csinálsz, ha anyud beperli a barátnőd apját??

Anyukádnak ott kellett volna lennie (bár azt az elvetemült férfit is megcsapkodnám, aki szó nélkül bízik egy tini libában).

A másik. Nekem is van tetkóm, nem vagyok ellene, 20 éves koromban csináltattam, 6 évig vágytam rá, mire úgy voltam vele, most már örökre tetszeni fog tutira.. (és lesz még egy) Bőven változhat még az ízlésed.

Egyébként a piercinget még megengedném mondjuk 14 éves korától, a tetkót 16- tól. És szerintem nem az volt a nagyobb gond, hogy megcsináltattad, hanem, hogy nem kértél engedélyt előre.

2013. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!