Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedjen egy tetoválást?

Figyelt kérdés

Nem nagyot,csak egy pici szívet.Nem is látszódna annyira.Mondta,hogy szülinapomra azt kérek,amit csak szeretnék,de mikor mondtam,azt mondta,hogy nem lehet,mert később megbánnám...De ez nem igaz.

Kb. oda szeretném tetetni,ahol Selena Gomeznek is van,mert ott nem annyira látszik.

Nincs piercingem,nem festetem a hajamat,semmi testékszerem nincs(a fülbevalón kívül),csak ennyit szeretnék.

Mit tegyek?


14/L


2011. jún. 19. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

14évesen ne is akarj,igaza van anyukádnak:D

ráérsz majd pár év múlva...és ezt meg is lehet érteni:)

2011. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
sok negatív hozzászólást fogsz majd kapni erre, hidd el!
2011. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Semmit se tegyél, majd megcsináltatod, ha nagykorú leszel. De lehet, hogy addig már tök másképp látod a dolgokat. Amúgy még fiatal vagy hozzá. S nem tudhatod, hogy megbánod-e vagy sem jó pár év múlva. Ha felnőttként csináltatod, akkor már kutyát nem fog érdekelni, hogy megbánod-e vagy sem, az már a te felelősséged lesz. De hagyd hogy anyukádnak ne kelljen belemennie, és később azt hallgatnia, hogy már úgy unom, anya miért engedted meg???

Pár év és azt csinálsz amit akarsz. Ez így van jól.

Addig meg találj ki valami más ajándékot magadnak.

2011. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy nem fogom megbánni. 20 évesen csináltattam és most a lézeres eltávolításon gondolkodom. Ha nagyon szeretnél és meg is engedik, csináltass hennával vagy van virágpor alapú tinta, ami kb 5 év után eltűnik.
2011. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem azt mondták, hogyha nagyon-nagyon akarok valamit, akkor megkaphatom DE csak 1 év múlva.

akkor haragudtam rájuk, nem értettem miért kell egy évet várni rá, hiszen úgyis tudom, hogy 1 év múlva is szeretném.


Hát nagyot tévedtem. Azóta örülök, hogy így neveltek. Nem hoztam elhamarkodott döntést. Ha akkor megcsináltattam volna a tetoválást, akkor már bánnám és szégyelném.

2011. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

A húgom jut eszembe erről a kérdésről. :D Ő is pont valami ilyesmit akart 14 évesen. Anyu nem engedte és ő elment és megcsináltatta. Azt hittem anyu kiakad és ordibál majd, nos nem így lett. Röhögött egy marha jót és csak annyit mondott hogy 1 hónapig nincs gép.


Persze ezzel nem biztatni akarlak a hülyeségre! Mert a húgom azóta már 100x megbánta pedig csak 2 év telt el. Szerintem várjál vele. Ha csak azért szeretnél tetkót mert az hű de milyen menő akkor úgyis megbánod majd pár év múlva mint a drága hugocskám. Ha meg komolyan gondolod akkor meg igenis tudnod kell várni addig amíg 18 nem leszel. ;)

2011. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 :) :) :) ***** válasza:
59%
Szerintem nem kell az neked még.Amugy ha kell próbáldki azt a virágpor alaput vagy mit(nem hallottam még róla),mert az 5 év után lejön egy olyat lehet én is kipróbálnék de más nem kéne. 14L
2011. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit sokat képzelsz magadról, nem? Mégis 14 évesen hova gondolsz? Az eszem megáll komolyan, nektek már semmi nem elég? Nem lehet kiélvezni, amíg gyerek vagy és korodbeli dolgokkal foglalkozni, és nem tetkókon agyalni. Meg ahogy Selena Gomeznek is van, hát ne haragudj de ez a mondat mindent elárul a színvonalról.... Tetkót ne azért akarjunk, mert trendi meg a sztároknak is van... Egyébként felejtsd el, ha normás szüleid vannak 18ig minimum nem engedik.
2011. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jaj még azt akaorm mondani, hogy vannak olyan állások, ahol kizáró ok a tetoválás! Szóval nem éri meg 14 évesen belevágni, mert lehet egy ilyen döntés miatt nem tudsz majd elhelyezkedni.
2011. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért, Selena Gomeznek hol van? :O Azt sem tudtam hogy neki van tetoválása.
2011. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!