Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyivel szélesebb egy...

Mennyivel szélesebb egy szemöldök piercing egy fülbevalónál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fülem át van szúrva és gondolkozok, hogy szemöldök piercinget rakok bele, de nem tudom mennyivel nagyobb a piercing mint egy fülbevaló. Nem akarom tágítani a lyukat, mert ha kell kiveszem és nem szeretném, ha nagyon látszana a helye. Valami ötletek milyen piercinget lehetne rakni ami nem igényel tágítást.

2013. jún. 17. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de úgy tudom, hogy a fülbevaló 0.8-as, a szemöldök piercing pedig 1.2-es. Ha nem porcos részen van átszúrva a füled, akkor a szemöldökpiercing simán bele megy. :) Nekem az összes fülcimpában lévő lyukban is rendes piercing van, mert kényelmesebb, mint a fülbevaló.

Van a nagyobb, 1.6-os szár, nálam az már nem sima ügy, de ha nagyon erőltetem az is átmegy.

De egyikkel sem tudod tágítani, hogy megmaradjon :)

1.2-es szemöldök piercing bele fog menni.

2013. jún. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!