Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az industrial piercing szúrása...

Az industrial piercing szúrása fájdalmas?

Figyelt kérdés
Orr piercingem van már, de az kb annyira fájt mintha egy pattanást nyomtak volna ki az orrom tövében.

2013. júl. 17. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az industrial az egyik legfájdalmasabb és a gyógyulása is elég nehézkes.
2013. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jól mondja az első.

egyébként meg hogy az istenbe ne lenne fájdalmas, átszúrnak egy tűt a füleden. belehalni nem fogsz, de minden piercing fáj.

2013. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs industriálom, csak hélixem és nekem érzéstelenÍtették szóval szinte alig éreztem pedig nekem is porcot szúrtak át.
2013. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

van industrialom, nem fáj :D a sok tévhit meg a minden :D érzéstelenítik b*zdmeg :D h fájhatna? semmit nem érzel, max anyit h kicsit nyomja a fületed :Dén ültem a székben és nem tudtam mikro lesz vége vártam h jaj de fájni fog és egyszercsak ´´készen vagyunk,,

és azótaaa imádom :3 hajrá, csináltasd meg nem fogod megbánni :)

2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem érzéstelenítik mindenhol...


Kérdező: az orr pc-től bizos jobban meg fogod érezni, de abszolút elviselhető. 10/3-ra mondanám a fájdalmat, utána ha lekezeled magadnak otthon, már ez is elmúlik és csak érintésre érzékeny. Arra kell figyelni, hogy véletlenül se kapj bele, mert az kegyetlen tud lenni. A gyógyulása viszont valóban hosszadalmas (pl tragus nekem két hónap alatt totál rendbejött, ezzel és a helixekkel minimum 1 évig szívok/szívtam és akkor még lehet keveset mondtam), de ha hűségesen és megfelelően kezeled, teljesen rendben lesz, csak türelem kell hozzá és persze odafigyelés.

Én mindenkinek azt szoktamjavasolna aki fontolgatja, hogy ha szeretné, akkor nyugodtan csináltassa meg csak akkor vállalja a felelősséget is, ami vele jár.

2018. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*szoktam javasolni


Nem megy ma az írás..XD

#utolsóvagyok

2018. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!