Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyelv pc-t szeretnék csináltat...

Nyelv pc-t szeretnék csináltatni titokban, mert nem engedik a szüleim, decemberben töltöm a 18-at. Lehetséges ez valahogyan, hogy ne tudják meg? Csak az írjon, aki tényleg tudja, nem kioktatni kell!

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kb 4hónapig titkolta nem nyitotta ki annyira a száját amikor beszélt stb. Am a lelkiismeretes pc-s nem csinálja meg 18 alatt
2013. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz lesz, nekem két bátyámnak és több ismerősömnek is van. Be fog dagadni a nyelved, csak folyékony dolgokat tudsz majd enni. A piercingesek közül van aki csak telefonálni akar, ha megbeszéled ezt egy ismerősöddel hogy játssza el hogy anyád/apád, és betanítod neki az adataidat és a szüleidét, akkor menni fog. Remélem fiú vagy mert lánynak szerintem gáz.
2013. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
egyetlen piercer sem olyan hülye, hogy telefonáljon anyádnak, tisztában vannak vele hogy a fiatalkorúak ott ba.sszák át őket ahol nem szégyellik. helyszínen kérnek szülői aláírást, az engedélyüket teszik kockára azzal ha 18 éven alatti személynek bármit is csinálnak. ha mindenképpen muszáj, akkor plázákban lévő szalonokban próbálkozz, ott futószalagon dolgoznak és sokszor leszarják a szülői engedélyt. ha már megvan, maga a duzzanat 2 nap alatt lemegy, addig nehézkes lesz vele az evés és zavarni fog hogy hosszú az ékszer, olyankor vigyázz majd hogy ne látszódjon ha beszélsz. előfordulhat, hogy kicsit selypíteni fogsz, az majd elmúlik ha hozzászoksz. ritkább esetekben bedurranhat, olyankor rondán megdagad, de majd a piercer úgyis elmondja hogy olyankor mit csinálj vele.
2013. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem fognak személyit kérni tőled, úh simán megcsináltathatod.

Majd ne nagyon tátogj,mert látszik.

És pár napig furán fogsz beszélni...

Esetleg ha megcsináltatod, akkor gyakorolj természetesen beszélni.

2013. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted nem fog feltűnni nekik, hogy nem fogsz tudni normálisan beszélni és 2 hétig legalább enni?
2013. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Most tényleg nem bírod ki decemberig? És mi a francot mondasz anyádnak ha esetleg valami szövődményed lesz? 4 hónap múlva úgy viszed vásárra a bőröd,ahogy akarod...
2013. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Márpedig nekem amikor a köldökömet szúrták, felhívták anyámat. Nem kamuztam, anyám volt a vonalban. Azért köszi a lepontozást parasztok.
2013. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondta Valaki, hogy nem várom meg a decembert??? Megvárnám, de akkor sem fogják megengedni, ha 18 vagyok ha nem. Nem tudom mit kell itt osztani az észt, értelmes választ kértem, ha meg nem értesz hozzá, csak okoskodsz, akkor inkább meg se szólalj.
2013. aug. 17. 15:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat meg köszönöm! :)
2013. aug. 17. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Én utánanéztem kicsit, mert én tetoválást szeretnék, és ha már a piercingről is voltak dolgok kiírva... Na, szóval ez úgy megy, hogy 16 éves korig szülői nyilatkozatot kell kitölteni, én eddig bárhol néztem, letölthető volt, de ajánlom neked, hogy te is nézz szét kicsit. Telefonszámot meg kell adni, és minden esetben ellenőrzik a hitelességet(magyarul telefonálnak). Ha megvárod, míg 18 leszel, akkor onnantól azt csinálsz amit akarsz,onnantól nincs semmi nyilatkozat, telefon stb. A barát betanítása lehet, hogy jó ötlet, ha sietsz, amúgy szerintem várd meg a szülinapod, addig lehet, hogy lehetne őket(szüleid) puhítani. Én mondjuk 13! éves lányt is ismerek akinek van piercingje( állában), és ő minden reggel beteszi, mikor indul, otthon kiveszi. Lehet, h macerás, de kreatívnak kell lenni. Ja, 18 év alatt javasolják a szülő ottlétét, de nem kötelező(ellentétben a tetkóval, ahol igen). Ha gondolod, itt egy link, én náluk szeretnék majd tetováltatni, mert szépek a munkáik, úgyhogy ajánlom figyelmedbe: [link]

Ja, a viselése nem kötött nemhez, sok lánynak van, ha az oldalon megnézed, a legtöbb fénykép is csajokról van. Van ott videó is, kb. fél perc az egész, de mielőtt belevágsz, azt ajánlom, nézd meg, biztos menni fog-e. Én lehet beparáznék, meg tényleg nem mindegy, hol csináltatod, amiről linket küldtem, ott biztos igényesek és kevésbé fog a nyelved begyulladni( ha egyáltalán be fog). Sok szerencsét! :)

2013. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!