Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyelv pc-t szeretnék csináltat...

Nyelv pc-t szeretnék csináltatni titokban, mert nem engedik a szüleim, decemberben töltöm a 18-at. Lehetséges ez valahogyan, hogy ne tudják meg? Csak az írjon, aki tényleg tudja, nem kioktatni kell!

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 17:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

minek a nyelvedre számítógép?

ja bocsi, talán piercing?... :D idióta egy rövidítés ez, a pc = personal computer... na de a piercinget azt meg fogják tudni, ha majd nem bírsz rendesen beszélni utána, meg enni. de ha 18 leszel, már senkinek semmi köze nem lesz hozzá, hogy hol van piercinged vagy tetoválásod. egyébként meg ha már megvan, akkor toporzékolhat bárki, felesleges... :) én is így csináltattam, bár nekem nem a nyelvemben van a piercing.

2013. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!