Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Talptetoválás? Valakinek...

Talptetoválás? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Haverommal megbeszéltük, hogy kivarratjuk a talpunkat, de beszéltem egy tetoválóval, ő azt mondta, hogy 2 embert vigyek, aki lefog, meg harapjak rá valamire... Amúgy haver bátyja tetováló, de még kezdő, bár szép munkái vannak. Ő azt mondta, megcsinálja, de semmi jóra ne számítsunk. Havernak azt mondta, hogy úgy fog bőgni mint egy kislány. Szóval eléggé tartok tőle... A sarok közepétől menne a talp közepéig a minta. Mennyire fájdalmas vajon?
2013. nov. 14. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok értelme szerintem nincs. Egyik haverom a lábujjai aljára tetováltatott, pár hét múlva ki is kopott a bőréből.
2013. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 az nem a véres hurka volt?
2013. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel elég sok az idegvégződés a talpban, ráadásul azon belül is a boltozatos középső részein... Kínkeserves lesz szerintem.


Bár egyénfüggő. Talán abból lehet következtetni, hogy a csiklandozást mennyire bírod. Ha nagyon nem, akkor a tetováláskor valószínű, hogy feldobod a talpad.:D

2013. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jó... mert nem látja senki.. inkább csapd le a lábfejed egy baltával... azt már észrevenné a többi ember is, és tudnál vele vagánykodni... balf@@sz...
2013. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem csikis.


balf@@sz vagy te... pont te vagánykodol, hogy nem látja senki. amúgy is tetoválást magának csináltat az ember. ha meg valakinek megakarom mutatni, akkor nem több idő levenni a cipőt, zoknit, mint egy hát tetoválásnál a kabátot, pulcsit, pólót.

2013. nov. 15. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:
de tényleg ki fog kopni, az nem baj?:D
2013. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne neki baj ?


Akkor újra felvarratja sok pénzért... :D


Mennyi balf@@sz ember van Istenem... talpra tetováltatni...


Miért nem a szájpadlásodat tetováltatod ki te idióta ? xD ...

2013. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kikopik? Nembaj.

Mondom hogy haverom bátyja csinálja, ingyé'. És nem tudom miért, haver ötlete volt, én meg belementem. xD

2013. nov. 17. 08:55
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 De, véres hurka volt :DDD
2013. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!