Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Külföldön mennyire veszik...

Külföldön mennyire veszik nehezen/könnyen ha egy nőnek tetoválás van a kezén?

Figyelt kérdés
Apró indák kezdődnek az alkarja felétől ami végig fut a csuklóján, és a hüvelyk és mutatóujján végződik. Hogy fogadnák ezt külföldön a munkahelyeken?

2014. márc. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész attól függ, mit takar a külföld. Németországban elfogadóbbak, mint Észak-Koreában.
2014. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz :D Északra és nyugatra gondoltam. pl: Svédország, Egyesült Királyság, Finnország stb..
2014. márc. 7. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott sokkal jobb a helyzet, mint itt, Magyarországon, ahol egy ilyen miatt nem vesznek fel. Finn- és Svédországban elvileg olyanok az emberek, hogy a maguk dolgával törődnek, de nem tudom ezt biztosra, csak mondták. A UK-ba pedig baromi sokan mennek ki, és sokuknak van tetoválása/piercingje. Szerintem az ilyen fejlettebb országokban maximum azt mondanák, hogy takard el a takarható részét ruhával. De ne vedd készpénznek amiket írtam, én még nem voltam egyik országban sem.
2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Svájcban élek és itt nagyon sok helyen kizáró ok lenne egy látható helyen lévő tetoválás. Az úgynevezett "aljamunkákra" nyilván nem, de már eladónak, pincérnek nem vennének fel, nem beszélve a recepciós, vagy banki állásokról..
2014. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!