Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás illene hozzám?

Milyen tetoválás illene hozzám?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok rendvédelmi osztályba járok, metált illetve rockot hallgatok, nagyon két arcúság jellemez engem. mikor közösségben vagyok teszem a nagyfiút és poénkodok összevissza, csinálom a hangulatot, de mikor itthon, akkor komoly és melankólikus hangulatom van. Van valakinek valamilyen ötlete ennek a két arcúságnak a kifejezésére? Képeket, fantáziadús körülírásokat várok.

2014. márc. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

17 evesen lehetoleg semmilyen tetkot ne varrass magadra, kulonosen, ha meg csak otleted sincs milyen legyen. fel even belul iszonyu ostobanak fogod magad erezni, azt garantalom.


szoktak mondani, hogy akkor kell felvarratni, ha mar azzal kelsz, azzal fekszel, es a mintat is pontosan tudod mi legyen.

2014. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 STIG999 válasza:
21%
Mondjuk a kedvenc együttesed logóját.Nekem az lesz az első
2014. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyat tetováltass, ami számodra jelent valamit. Hogy az jelkép vagy idézet, az már gyakorlatilag mindegy. Elsőnél a pont. Alaposan meg kell gondolni a tetoválást, egy életen át viseled.

Együttes logót sosem varratnék magamra. 15 évesen én is gondolkoztam rajta, de hála az égnek elmúlt 1-2 hónap alatt. Nagyon megbántam volna, ha magamra varratom, mert már nem szeretem az együttest.

Ami nekem van, azok a tetoválásaim tükrözik az értékrendemet (Animal Rescue felirat tappanccsal), a családomhoz, a vérvonalamhoz való hűségemet (borostyánleveles családfa a hátamon, készülőben van, a családom általam tisztelt tagjait jelképezik a rajta levő pillangók első unokatestvérig), és a természetszeretetemet (tölgylevél). Ezeket gyerekkoromban is fontosnak tartottam, és felnőttként sem múltak el ezek az érzések.

Javaslom, hogy gondold át alaposan, nézegesd a tetoválásokat az erre szakosodott oldalakon, tanulmányozd a jelképrendszereket, és ha valami közel áll hozzád, azon gondolkozz legalább 1-2 évet, de akár többet is. Én 12 évet gondolkodtam rajtuk, ezután jött el az első válaszadó által leírt érzés... ezzel keltem, ezzel feküdtem... és nem bántam meg, valószínűleg nem is fogom.

2014. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!