Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azokhoz szól a kérdésem,...

Azokhoz szól a kérdésem, akiknek alkaron van tetoválásuk: titeket nem zavar? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék a csuklóm környékére egy nagyobb mintát, amit én terveztem, de feltettem próbából egy festékkel, hogy hogyan nézne ki, és ha elfordítom a karom (pl. ha integetek, akkor ugye elfordul az ember karja, és mozdul vele a bőr) ez titeket nem zavar? Mert engem nagyon. Mondjuk a minta elég szimmetrikus.

Erre az esetre gondolok:

Alapjárat:

[link]


Elfordulva:

[link]


2014. máj. 3. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem a csuklómon hanem az alkar külső felén van nagy tetkóm. Engem nem zavar, sőt szépnek tartom. A csuklómra is szeretnék majd, és ott sem fog zavarni, mert ennyire nem fordul el.. Ha meg igen, akkor max pár másodpercig.
2014. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez benne a szép, hogy élő, mozgó valami. Ha statikusat szeretnék, akkor valami bekeretezett képet tennék a falra, nem tetoválást saját magamra.
2014. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, csak olyan fura számomra, hogy ez a szimmetrikus minta ennyire eltorzul. Van már egy denevérem, de annál nem fura, mert mikor elfordítom a karom, olyan mintha repülne. :)

2014. máj. 4. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte zavart, mert első tetoválásom csuklómra ment és "friss élmény volt", de megszoktam. Csuklóm és másik alkarom felső részen belül is varrott, mindkét helyen elfordul a minta. Ma már nem érdekel, hogy elfordul-e, ott van, szép, ha nézegetem (vagy mutatom valakinek), úgyis "alapjáraton" teszem, nem elfordulva. :D
2014. máj. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Kezdem én is megszokni!!!:) Tényleg nem csúnya.
2014. máj. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!