Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezik olyan fülbevaló, ami...

Létezik olyan fülbevaló, ami mágneses (nem kell kiszúrni a fület)?

Figyelt kérdés
Tehát mágnessel marad a helyén.

2014. júl. 9. 10:09
 1/6 anonim válasza:
Létezik. A Clairs-ben pl lehet kapni.
2014. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik
2014. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem is volt pár éve. De ezeken olyan pici a mágnes, hogy nem biztonságos, mármint bármikor leeshet. Elég, ha egy hirtelen mozdulattal oldalra nézel. Én soa nem is hordtam utcán, csak otthon szórakoztam vele, aztán 2 perc múlva kerestem, hol esett le...
2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az Apacsban vettem anno, de tényleg nem praktikus, pár percig maradt csak a fülemen.
2014. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, van. Nekem is volt. Egy újsághoz kaptam :) Nekem tovább maradt a fülemben, mint 2 perc. Volt, hogy egész délelőtt a helyén maradt. Hordtam is rendszeresen, de aztán pár nap után elvesztettem. Ha gyenge a mágnes, akkor elhagyod, ha erős akkor pedig nekem fájt tőle a fülem. Próbáld ki, hogy neked bejön-e, sose lehet tudni! :)
2014. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Létezik, több féle is!

Ha erősebb a mágnes benne, akkor ténylegesen rajta marad a fülön, de léteznek a klipszek is (pattintós, csipeszes) amikhez szintén nem kell a fület kiszúrni. Piercingekből is létezik, ami "mű" piercing, vannak odaragasztósok is (amik egy nap után lejönnek). De mivel kisebb a választék hozzá, így ha szeretnél fülbevalót, igazán nem vészes dolog. Allergia esetén sem. (Titán/Szilikon ékszerek)


Bármi kérdésed lenne, írj privátban ;)

Remélem segítettem:


- The Blueskin -

2014. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!