Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mixerkedésnél hátrány lehet,...

Mixerkedésnél hátrány lehet, ha az ember tetovált?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, főleg hogy bármikor el lehet fedni.
2014. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nem lehet?
2014. okt. 1. 13:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem érdekli őket amíg izléses. Ma már mindenkin van.
2014. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az mindenütt hátrány.
2014. okt. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hátrány mindenhol, de bárhol az lehet. Emberfüggő a megítélése. Szerintem személyiségzavarra utal, ha valaki (főleg feltűnő helyen) tetováltatja magát, ezért mint munkáltató, biztosan több soron átgondolnám, hogy felvegyem-e az illetőt.
2014. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 rmis válasza:

Attól függ milyen tetoválásod van.

Pl. a Szeged felirat egy csillaggal megspékelve nem biztos, hogy szerencsés :)

2014. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nincs, de kettőn gondolkodom. Egy feliratot szeretnék a kulccsontom alá, és egy angyalt a lapockámra. A dekoltázsomat nyilván csak magas nyakú pólóval, vagy garbóval tudom elrejteni, ha muszály, de nem szeretem azokat, mert birizgálják a nyakamat. Esetleg karra gondoltam még, de azzal kb. ugyanott vagyok, az oldalamra meg nem kerülhet, mert a bőröm a bordám alatt "meggyűrődik", plusz striásodásra hajlamos a csípő tájékom :( De már évek óta tervezgetem, szóval előbb-utóbb meglesz, csak nem tudom a munkakeresésnél ez mennyire hátrány. A mixer szakmát gondoltam letenni hamarosan, és ha el tudnék helyezkedni benne, remélem nem lesz nagy hátrány. Egyébként igényeset szeretnék szalonban, nem kontármunkát. És nem is szeretlek Bélát, vagy csillagot, repülő madarakat, nonfit stb. , hanem olyat ami számomra jelentéssel bír.
2014. okt. 7. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Némelyik munkáltatónál előírás, hogy látható helyen ne legyen tetoválás, függetlenül attól, mennyire igényes a mű. Gondolok itt pl óceánjáró luxushajókra. Én is ott dolgoztam bárokban, és emiatt távolíttattam el egy kicsi tetoválást látható helyről, hogy egyáltalán felvegyenek dolgozni.
2014. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha csak számodra bír jelentéssel a tetoválás, akkor miért? Mit jelent neked, ha egy sablon angyalt (bocs, a tiéd biztosan _tényleg_ igényes lesz) tetoválnak a lapockádra, ami több százezer embernek van még? Gondolom a feliratot is angolul szeretnéd, mert az olyan eredeti. Nem sértésnek szántam, csak komolyan érdekelne, hogy miért tesz valaki ilyet. Illetve hogy megbánja-e valamikor. Például amikor egyébként is nehéz munkát találni, akkor nem probléma-e, hogy ha emiatt kerül jelentős hátrányba a munkaerőpiacon. Oké, egy IV. kategóriájú kocsmában mindegy, de az arculatukra valamit is adó cégek, vállalkozások már biztosan figyelnek erre, és kerülik a tetovált emberek alkalmazását. Tényleg ér ez ennyit? Érdekelne a válaszod, meg esetleg másoké is.
2014. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 8.válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy a tetkó eltávolítása nagyon fájt-e és hogy maradt-e nyoma a lézeres eltávolítás után? Én is megbántam már, mert az alkaromon van egy nagy tetkó. Mert ugye mérlegelni kell, hogy mi a fontosabb a tetkó vagy a megélhetés, a munka.A tapasztalat az, hogy előitéletesek az emberek a tetováltakkal.A test megszentségtelenítése a tetoválás.A munkáltató majd eldönti és válogat, hogy alkalmaz-e tetováltat.
2014. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!