Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kiskorunak hol csinalnak...

Kiskorunak hol csinalnak tetovalast szuloi beleegyezes nelkul?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van a kqrva szuleim semmit se engednek meg meg a melirt se a hajamba 16eves vagyok es kene egy tetovalas mert egy fiu baratomnak megengedtek a szulei de ha az enyemeken mulik meg ferjem se lesz-.-kene egy olyan hely ahol csinalnak nekem beleegyezea nelkul! Es ez S.O.S.! Koszi:)

2014. okt. 18. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekem, inkább pozitív irányba próbálnál kitűnni tanulással ahelyett, hogy hülyeségekkel mint ez a tetoválás, hergeled a szüleidet. Nem lázadozni kell, hanem vinni valamire az életben, mert majd az utcán gerebjével a kezedben havi 47 ezerből nem fogsz tudni. Aztán lehet rajtad tetoválás...

Egyébként meg nem csinálnak szülői beleegyezés nélkül hála istennek, ők is tudják, hogy felelőtlen kis tojások vagytok még, nem akarnak bajba kerülni.

2014. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan gondolkozz el az életeden..


"A **** szüleid" azért nem engedik meg, mert jót akarnak. Szerinted nekik jó végighallgatni a gyerekes, buta hisztidet?! Nem lenne sokkal egyszerűbb, ha s_rn_nak rád, és aláírnának mindent, amit csak az orruk alá dugsz? Mégsem teszik, és inkább bevállalják, hogy utáld őket, csak azért, hogy ne rontsd el az életed 16 évesen!

Magadra varratsz valami hülyeséget, egy életen át fogod hordozni a bőrödön! Egyrészt, még növésben vagy, és a bőröd is nőni fog még, veled együtt, a tetkó pedig el fog deformálódni, másrészt pedig Magyarországon nem szokás vezető, vagy komoly pozíciókban tetovált embereket alkalmazni. Egy utcaseprőnek, vagy egy takarítónak az Auchanban, igaz, mindegy hogy mi van a karjára, fejére, fülére tetoválva, de a szüleid hisznek benne hogy viszed valamire, és nem ez a sorsod. A ő **** anyjukat, komolyan...


Az pedig egyenesen szánalmas, hogy azzal érvelsz a tetkó mellett, hogy egy fiú barátodnak megengedték.."Szülők" tudod miket engednek meg maguknak világszerte? Verni a gyereket, 5 évesen cigizni , rászoktatni a drogra.. Örülj hogy a tieid nem ilyenek.

ebből az egész bandából a szüleid egyedül a normálisak..

SOS? Elárulnád egyáltalán hova a fenébe sietsz?

Elég gáz hogy 16 évesen ennyi eszed van.


16L

2014. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, van olyan hely, ahol elvállalnak, és ajándékba még hepatitis fertőzést is kaphatsz. :)

Tök jó nem? :)

2014. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt Te jó ég, hogy beszélhetsz így a szüleidről? Nem csoda, hogy nem engednek semmit, ha ilyen tahó vagy velük.


Másrészt rendes helyeken nem vállalnak el kiskorút szerencsére, ahol meg igen, ott nagy valószínűséggel tényleg jár hozzá egy jó kis hepatitis is, ahogy az előző válaszoló mondta.

2014. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ti begyoposodott venemberek vagytok;) gratulalok nektek hogy nem ertitek a mai fiatalokat!! Imadom a szulaimet csak tegnap kiakaszottak! Remelem ha lesznek/vannak gyerekeitek ok is veszekedni fognak veletek👌puszika
2014. okt. 19. 10:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak egy vegtelen jelet akarok a tarkomra ez egy szimbolum lenne..a tesom a legjobb baratom es o mar 19eves es ez lenne a mi jelkepunk! Tenyleg az en k**** anyamat hogy szeretem ot👍ahelyett hogy pofaznatok segithetnetek es gondolhatnatok hogy nem azert kell tetko hogy elcsesszem az eletem! Ti f***** annyira okosak vagytok de tenyleg👊👌👍
2014. okt. 19. 10:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Szanalom az osszes ebben a vilagban egy normalis ember sincs! Megszulettem anelkul hogy akartam volna es megfogok halni anelkul hogy akarnam akkor legalabb elhessek ugy ahogy en akarok! Erdol ennyit
2014. okt. 19. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:
szia 16 vagyok énis nekem sem engedték meg a szüleim de megcsináltattam nem is 1 tetkom van az 1 ik haverom megcsinálta ... de ne beszélj ilyen csunyán a szüleidröl meg hogy a haverodnak megengedték neked meg nem ....ha van kérdésed vagy szeretnél tanácsot kérni vagy valami irj nyugodtan
2014. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok ja és az elözöknek üzenem nem kaptam semmi hepatitist stb fertözéseket pedig nem szalonban csinálták .kérdezö neked meg legyen szép napod
2014. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es aki vak elmondanam megegyszer hogy IMADOM a szuleim tegnap csak kiakasztott valaki es szar napom volt! Meg olvasni se tudtok analfabetak👍👏
2014. okt. 19. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!