Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mégis mire számítsak?

Mégis mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, holnap megyek tetováltatni. Mégis kb mennyire fáj?! Tudom, ahány ember annyi tűrőképesség....csak azért kérdezem hogy tudjak "átlagot vonni" és legyen valami viszonyítási alapom. :)

Ja és a nyakamra szeretném.


L24


2014. okt. 28. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizsergető, szurkáló, csipkedő érzés, epiláláshoz vagy enyhébb szőrpörköléshez hasonlítható.
2014. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Az epilálást egyszer nagyon régen próbáltam, így van sejtésem :)
2014. okt. 28. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
na és hogy sikerült végül? :D :D
2014. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csodaszép lett *.* A kulcscsontom alól indul a vállamig. A vállamnál szinte nem is éreztem, a mellem felett a szöveg kicsit kellemetlen volt, mintha egy éles üveggel karcolták volna :/ a satír volt még kellemetlen, meg a szövegnél ahol többször átment. De nagyon örülök hogy megcsináltattam, fontos számomra :)
2014. okt. 30. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyes. :) Remélem nem sírtál mint egy kislány :) Egyik barátnőmet elkisértem egyszer MO legjobb tetoválóművészéthez, aki nagyon jó barátom. És végig üvöltötte az egészet. :/ Égett a pofámról a bőr, hogy egy nyámnyilát hoztam. :D Egyébként érdekes, mert sokan aki ordítva üvölt, azt inkább elküldik máshova és nem csinálják meg a tetkóját és az addigi pénzét is visszakapja. Ez tényleg korrekt. Nem kötelességük végighallgatni a hisztijét, még akkor sem, ha tudják hogy mennyire fáj. Abnőmet is sztem csak azért nem rakta ki, mert velem volt..
2014. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem sírtam :D Volt amikor el is nevettem magam, mert csikiző érzést éreztem :D A párom elkísért, ahol már tényleg fájt, mert sokadszorra ment át rajta, ott egy kicsit megszorítottam a kezét, de egy könnycsepp sem volt ;) Végig beszélgettem a sráccal is, poénkodtunk, szóval időm se nagyon lett volna arra gondolni, hogy "húúú most betojok" :D

A bnőd hova csináltatta?

2014. nov. 1. 09:57
 7/9 anonim válasza:
egy képet kaphatok róla? :)
2014. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm a vállára és a lapockájára. Úgy szorította a tetováló, hogy ne ugorjon ki a székből, nagyon para volt. 1 óra alatt legalább 4x álltak meg szünetre. Utána meg tt izélt a csávónak, hogy a vonalak ferdék és hogy javítsa ki, na akkor már összevesztek :D :D


Tanulság: soha de soha ne kísérj el barátnőt tetoválóhoz, csak akkor, ha már van neki legalább 2 másik... :D

2014. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi :D Lehet h ultraérzékeny volt a csaj :D
2014. nov. 4. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!