Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Területi képviselő szeretnék...

Területi képviselő szeretnék lenni, de mindenkile akar róla beszélni, mire számitsak ha annak jelentkezek mégis?

Figyelt kérdés
olyanok irjanak akik csinálják/csinálták ezt amunkát
2014. jan. 17. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen cégnél?
2014. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz képviselni?

Elég sok különböző munkakör lehet egy területi képviselő név mögött.

Alapvetően ugye ügyfelekkel kell foglalkozni, de nem mindegy, hogy valami hasznos dologgal kapcsolatban ami miatt ők keresnek meg Téged, vagy tukmálós ügynöki munka képviselői köntösbe öltöztetve.

2014. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én pl az élelmiszerekre gondoltam, pl nestlé sio stb, és nem az a rátukmálos fajtára, hanem a másikra, az milyen?
2014. jan. 17. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld, ha ügyes vagy és jól tudsz értékesíteni.

A párom ezt csinálja csak az építőiparban. Kb 350 e Ft körül keres, plusz jutalmak, idén év végén megkapta fél évi fizetését, mint jutalom.

Szóval én csak ajánlani tudom, de kemény lesz a munka az tuti, nem 8 órás!!!

2014. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia Én is jelentkeztem ilyen állásra már, és van a családban aki 20 éve ezt csinálja.

Sokat kell taposni, nem lesz kilométer hiányod.

A fizetés a csak jutaléktól terjedhet a 3-400 ezer + prémiumig. A cég termékétől, a piaci kereslettől függ.

Szerződéskötés, tárgyalások lebeszélése, partnerek látogatása-fogadása, promóciós ajándékok legyártatása, szakmai vásárokon való részvétel, hivatali ügyintézés, bankba járás, kifizetések sürgetése, riportok készítése, árajánlat tétel mind-mind beletartozhat a munkakörbe, amellett, hogy jössz-mész az országban.

Sok sikert!

2014. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!