Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat el kellene vinni az...

Kutyámat el kellene vinni az állatorvoshoz de nincs benne chip, ha mégis elviszem akkor számítsak arra, hogy 50 ezerre büntetnek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 11:52
1 2
 1/14 sippara ***** válasza:
74%
Sajnos nem. Viszont első körben chippelik, és csak utána látják el - elvileg.
2014. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, hogy feljelentgetnek ilyenért az orvosok. Viszont bele fogja tenni, arra számíts.
2014. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond, tegye bele, csak ne büntessenek meg. Ha rajtam mult volna mar reg benne lenne.
2014. jan. 31. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem hinném. Nekem is el kellet vinni a kutyámat és nem volt semmi. Meg sem kérdezte h van e benne egyáltalán.
2014. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne emlitsem meg? Mondjuk azert jo lenne ha benne lenne mert barmi elofordulhat, bareleg feleslegesnek tartom egy 14 eves tertovalt, lakasban tartott kutya chipezteteset. En ugy zerveztem,hogy szolok,hogy nincs benne, de lehet nem is érdekli őket. Nem tudom mit csináljak.
2014. jan. 31. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Legkésőbb akkor ki fog derülni, mikor a veszettség elleni oltást beadatod neki. Azt ugye évente kötelező, és be is kell írnia az orvosnak a chip számához, hogy ez a kutya be lett oltva. Vagy nem szoktad beoltatni?
2014. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
menj oda úgy, h ez és ez a baja, egyúttal chipeltetni is szeretnéd, ha a betegsége ebben nem akadályozó tényező.
2014. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Előbb bechippeli, aztán ellátja az kutyát? Ez igen. Ebből is látszik a chip lényege és értelme.
2014. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Hiába nem tetszik a véleményem, hogy előbbre tartják a chipet minthogy ellátnának egy beteget, más nem jön le. Neked mi jön erről le? Légysziii pontozzááá még le.
2014. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

mikor visszük évente a kutyust veszettség elleni oltásra, a doki legelső dolga, hogy megnézi, működik-e a chip

azt nem értem, hogy ez eddig nálatok hogy nem derült ki, nem viszed oltani?

2014. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!