Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire k*vás az ilyen...

Mennyire k*vás az ilyen tetoválás? Ti hogy viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Igazából, rólam azt kell tudni hogy elég nimfo csaj vagyok. Nem k*va, hanem nimfomániás.

Elég hosszú kapcsolatom van (nem hónapokra, évekre gondolok) és soha sem csaltam meg. Viszont vele nap mint nap, minél durvábban és "szadomazosabban" csinálom annál jobb.


Ebből adódóan, meg mert már elég rég óta gondolkodom egy tetováláson, jutott eszembe, hogy mi lenne ha a szeméremdombomra tetováltatnám egyik kedvenc könyvem híres idézetét, mégpedig az "Omnem dimittite spem, o vos intrantes!" szöveget. (Ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel!)


Ez olyan ami rám illik, mivel az ágyban egy démon vagyok, viszont a külvilág nem látná hiszen ezt a felületet mindig ruha takarja, még strandokon is. Nem olyan mint pl egy váll vagy comb.


Amitől kicsit tartok, az igazából 2 dolog.

1: Mennyire fájhat egy tetoválás a szeméremdombon? Hogyan fog mutatni ha már kicsit borostás leszek ott?

2: Ha ne adj ég szét mennék párommal (bárcsak sosem lenne így) és jönne egy következő fiú akivel eljutnék az "eksön mezejére" szóval... Ha a ti összejönnétek egy csajjal és mikor lehúznátok róla a bugyit ez várna titeket mi lenne a reakció? Míg nem járunk, nem vagyok hajlandó lefeküdni senkivel, egy éjszakás kalandjaim sem voltak, szóval alapjáraton jó kislány vagyok. Arról meg nem tehetek hogy az ágyban szeretem ha uralkodnak felettem. Így előbb utóbb kiderülne rólam és így viszont már érthető lenne a tetkó miértje.


Hogyan reagálnátok le? Vagy ez mennyire k*vás ötlet?


Köszönöm a válaszokat, és az előítéletmentes kommenteket!


2014. nov. 16. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

naiv feltételezés szerintem,hogy minden eljövendő szexpartnered beszélni fog latinul.

és ha már megcsináltatod barnával,vagy sötét barnával csináltasd,mert a kék,vagy a fekete nem illik a női testhez

egyébként magyarul írasd fel,akkor legalább lesz értelme.

amire gondolnék-

ismét egy közhelyet magára írató hülye pitsa,de mindegy mert megdugom,aztán úgy sem látom többet.

2014. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a választ! Fekete vagy barna színen gondolkodtam én is.


Ami pedig azt illeti, hogy minden partnerem tud e majd latinul, nos... én sem tudok. Tanulni fogom majd elkövetkező években szakmámból adódóan muszáj lesz, de attól mert valaki nem tud latinul, még vannak olyan mondatok, amik közismertek. Mellesleg latinul is van értelme.


Azt hogy hülye lennék miből következtetted le? Csak érdekel...


És olyan fiúval, aki csak megrak, majd "soha nem látom többet",alapjáraton nem jönnék össze. Jelenlegi barátommal fél évig csak randiztunk. Aki csak egy szexre akar nem fog fél évig várni valakire. :)

2014. nov. 16. 19:55
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

dehogynem lehet várni egy nőre ha van kit mellette addig dugni:)

amúgy ha ennyire adod most meg a szűzikét és ezek szerint úgy sem látják majd a kuncsaftjaid,akkor minek ez a marhaság egyáltalán?

szerintem merénylet egy formás,edzett sportos női test ellen a tetoválás,főleg,ha ilyen semmitmondó vicceskedő butaság.

teheneken meg olyan mindegy azt meg sem látom.

2014. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát a "való életben" tényleg jó kislány vagyok. Az ágyban meg mint ahogy írtam, csak a párom látja. Illetve a véleményem az, hogy azért fél év alatt valamilyen szinten megismered a másikat, a barátait, a családot. Szóval lehet egyszer kétszer félre lehetne csalni, de huzamosabb ideig nem hinném.
2014. nov. 16. 20:08
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
akkor igencsak naivacska vagy még...
2014. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én ilyet már láttam neten, szóval szerintem tök p..csás, plusz szerintem azért nehéz dolog, mert ez mégis csak egy nemiszerv... Én biztos nem csinálnám
2014. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Én k*rvásnak gondolom. Ez volt a kérdésed és elmondtam. Nem téged k*rvázlak le hanem a tetkó jellegét. A másik dolog meg, hogy jó poénos idézetett választottál:D Addig stimmel, hogy "belépsz", de hogy felhagyni minden reménnyel? Ez gázos. Bocsi. Szíved joga rátetováltatni amit akarsz.
2014. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Én elég gáznak tartanék egy ilyen tetkót.
2014. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat :)
2014. nov. 16. 20:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?....
2014. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!