Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire k*vás az ilyen...

Mennyire k*vás az ilyen tetoválás? Ti hogy viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Igazából, rólam azt kell tudni hogy elég nimfo csaj vagyok. Nem k*va, hanem nimfomániás.

Elég hosszú kapcsolatom van (nem hónapokra, évekre gondolok) és soha sem csaltam meg. Viszont vele nap mint nap, minél durvábban és "szadomazosabban" csinálom annál jobb.


Ebből adódóan, meg mert már elég rég óta gondolkodom egy tetováláson, jutott eszembe, hogy mi lenne ha a szeméremdombomra tetováltatnám egyik kedvenc könyvem híres idézetét, mégpedig az "Omnem dimittite spem, o vos intrantes!" szöveget. (Ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel!)


Ez olyan ami rám illik, mivel az ágyban egy démon vagyok, viszont a külvilág nem látná hiszen ezt a felületet mindig ruha takarja, még strandokon is. Nem olyan mint pl egy váll vagy comb.


Amitől kicsit tartok, az igazából 2 dolog.

1: Mennyire fájhat egy tetoválás a szeméremdombon? Hogyan fog mutatni ha már kicsit borostás leszek ott?

2: Ha ne adj ég szét mennék párommal (bárcsak sosem lenne így) és jönne egy következő fiú akivel eljutnék az "eksön mezejére" szóval... Ha a ti összejönnétek egy csajjal és mikor lehúznátok róla a bugyit ez várna titeket mi lenne a reakció? Míg nem járunk, nem vagyok hajlandó lefeküdni senkivel, egy éjszakás kalandjaim sem voltak, szóval alapjáraton jó kislány vagyok. Arról meg nem tehetek hogy az ágyban szeretem ha uralkodnak felettem. Így előbb utóbb kiderülne rólam és így viszont már érthető lenne a tetkó miértje.


Hogyan reagálnátok le? Vagy ez mennyire k*vás ötlet?


Köszönöm a válaszokat, és az előítéletmentes kommenteket!


2014. nov. 16. 19:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak mert ismerek egy nagyon buta, 15 éves "csajt", aki démonnak hívja magát, és az előző, 2 éves kapcsolatából az utolsó fél évet már a mostani barátjával csalva töltötte... Ha te vagy az, akkor ne nagyon akarj tetováltatni, mert a te korodban ez meglehetősen ciki viselkedés, minden többi mellett.
2014. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem 15 vagyok :) És kétlem hogy ismernél mivel (sajnos) elég messze élek Magyarországtól.
2014. nov. 17. 16:46
 13/18 anonim ***** válasza:
nem nimfomániás vagy, csak nagyétvágyú. nézz utána mielőtt diagnosztizálod magad egy betegséggel.
2014. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hála égnek! :D Akkor csináltasd csak nyugodtan... a legtöbben úgyse értik majd, és akkor könnyebb lesz magyarázat közben demonstrációt tartani :D
2014. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nimfománia: Kórosan felfokozott szexuális késztetés nők esetében.
2014. nov. 23. 11:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ha én pasi lennék, egyszerűen kiröhögnélek, ha meglátnám. Egyébként meg úgy tudom, hogy szeméremdombra rohadtul fáj a tetoválás.
2014. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ez a pokol kapujára van felírva Dante szerint :DD
2015. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Vannak felszívódós tetkók is úgy tudom.

Másrészt újra divatba jön a punciszőr, ha az elkövetkező években váltanál pasit lehet, hogy az első pillanatokban észre sem veszi majd, aztán meg külön érdekes lesz kisilabizálni, h mi van a kapu fölé írva.

Nőgyógyászod viszont tud latinul, majd nézd meg a fejét, mikor először találkoztok.

Amúgy doki leszel?

2015. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!