Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miskolcon a Skin Workshop...

Miskolcon a Skin Workshop Tattoo-ról mi a véleményétek?

Figyelt kérdés

Olyan ember válasza érdekel leginkább, aki már csináltatott ott piercinget vagy tetoválást. Én tetoválást szeretnék csináltatni, és bemegyek majd érdeklődni de valaki azt írta ezen az oldalon (és nem is túl régen) hogy nem túl kedvesek. Ez mennyiben igaz? Mert valaki azt mondja hogy nagyon kedvesek, valaki meg azt hogy nem. Természetesen nekik is lehet rossz napjuk, de például olyat is hallottam hogy kinevettek egy saját készítésű tetoválást mert túl egyszerű volt.

Egyébként lehet csináltatni ott tetoválást 18 alatt? Megkérdezem személyesen is, de ha valaki már csináltatott akkor nyugodtabb lennék. (17 vagyok de 7-8 hónapot nem szeretnék várni csak azért hogy betöltsem a 18-at, viszont a szüleim nem járulnának hozzá)



#piercing #Miskolc #tetoválás #pláza #skin workshop tattoo
2015. jan. 2. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6/6 pc-m náluk lett csinálva. A pc-s srác (Peti) baromi kedves, megértő, óvatos es figyelmes. Amikor bent voltam, a többieket hallva ők is azok voltak. Én csak ajánlani tudom őket.
2015. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert a többi kérdésnél ellentétes válaszok voltak, volt olyan is, aki ugyan ezt mondta, és volt, aki azt mondta hogy arrogánsak, és hogy állítólag valakit kinevettek egy egyszerű tetoválás minta miatt.

Egyébként valamelyik piercinged nem 18 alatt lett szúrva véletlen? (Persze a tetoválás meg a piercing nem ugyan az, de az is érdekelne, hogy megcsinálják-e valamelyiket 18 alatt.. :) )

2015. jan. 5. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
18 év alattiaknak nem tetoválnak egy ilyen helyen. Jó fejek,meg tudsz velük mindent beszélni a mintával kapcsolatosan, viszont nagyon ragaszkodnak az előírásokhoz, szóval várnod kell még 7-8 hónapot és, ha belegondolsz nem is annyira sok idő, mert aztán a tetkód egy életen át rajtad lesz és, lehet, hogy nem fogod megbánni ezt a kis várakozási időt :)
2015. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Érdekelne kérdező ,hogy megcsináltattad ott a tetoválásodat ,pc-det? Milyen volt a benyomásod? Én is erősen gondolkozom rajta ,hogy oda menjek ,de nem tudom. Tudnál írni véleményt? Köszönöm!
2015. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!