Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a piercinggel rendelkező lányokról?

Figyelt kérdés
Az orromba szeretnék szúratni egy karikát, ez lenne az első olyan ami nem akkor látszik amikor én akarom hanem éjjel-nappal. (köldök piercingem és két fülkarikám van..) Mi a véleményetek egy lányról ha szembe jön veletek az utcán és látjátok, hogy egy karika van az orrában?

2015. jan. 4. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ronda lanyrol van szo es nem olyan karikarol mint ami a bikak orraban van akkor sexy ha voros a haja akkor megaztan...... Leirhatatlanul jo. Csak a meret se mindegy inkabb kisebb. De hajra ha meg nem jon be kiveszed veszteni nem veszthetsz csak penzt energiat meg idot. Ha esetleg kesz van megnezem
2015. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a ronda vagy nem ronda az eléggé szubjektív, de nem, nem septumot akarok :'D az szerintem sem túl vonzó. leghamarabb februárban lenne megcsináltatva szülinapomra, hogy ne csakúgy kérjek ötezret ősöktől..:D de ha esetleg meglesz akkor majd mehet egy kép ha gondolod:)
2015. jan. 5. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az orrodban van a legjobb helyen a karika. Akkor csak be kell akasztani egy láncot és rángathatlak magam után, ahogy azt érdemled.
2015. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha, nagyon vicces voltál, mesélj még.:))) értem én ha neked nem tetszik de ezt normálisan is lehet közölni...
2015. jan. 5. 16:56
 5/8 anonim válasza:

Egy ismerősömnek a szájánál van, mikor elkezdi mozgatni kiráz a hideg... :D

De amúgy nem ítélek el ez alapján senkit, ha rendes a "gazdája" akkor oké, csak kicsi legyen :)

19/F

2015. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oke varom a kepet koszi :D
2015. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem ez alapján döntöm el hogy tetszik e a csaj vagy sem... szóval nem fogsz jobban bejönni csak mert van or piercinged
2015. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 itt inkább az volt a lényeg, hogy ne rontson az esélyeimen, mintsem az, hogy ettől jobban bejöjjek valakinek...
2015. jan. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!