Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok/Nők, nálatok mennyire...

Lányok/Nők, nálatok mennyire ideál egy izmos 18 mm-es fültágítóval rendelkező, mellkason és alkaron tetovált kopasz pasi?

Figyelt kérdés
Úgy érzékelem hogy ez nem jön be a nőknek nagyon, manapság inkább a lányos fiukat szeretik akik vékonyak, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. A külsőm pedig nem tükrözi a belsőm, elég kiegyensúlyozott, értelmes embernek tartom magam, sok mindenről szeretek beszélgetni és nagyon nagy a szívem.. mégis nehezen találok barátnőt..

2012. júl. 2. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tökéletesen ideálom, csak ne legyen fültágítója, legyen helyette inkább több tetkója, mert a fültágító undorító.
2012. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.:)
2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 chooseyourdestiny ***** válasza:
nekem bejön:D csak a kopaszság annyira nem :S
2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim válasza:
53%
A fültágító mióta férfias, te agyoniskolázott?
2012. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
Nekem tetszenek az ilyen pasik, ha melette nem bunkók és nagyképűek.
2012. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Haat.. nem nagyon jonnek be az ilyesfajta pasik..
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Minden csajnak más tetszik, biztosan találsz olyan lányt, akinek Te tetszel! Meg ha nagyon tudsz szeretni, akkor nem lehet baj .. :)
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Utálom azokat a nyálas cicafiukat tetko oké fültágitó nem oké nekem nem jön be :S és a kopasz sem minden esetben
2012. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Örülök hogy megint jön a kritizálás, olvass utána a fültágító eredetének és megtudod hogy mi a jelentése.. Egyébként nem látok a kontextusban olyan szót hogy férfias, én nem állítottam azt, hogy az lennék..De azért egy oldalt kinyírt középen zselézett hajnál, rózsaszín pólónál és egy rózsafüzérnél a nyakban, férfiasabb nem ?
2012. júl. 2. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!