Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meglepődtem. Mit gondoltok?

Meglepődtem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy jóbarátom.kb 7hónapja ismerem valamelyiknap áthívtam sörözni beszélgetni...Eddig csak és kizárólag hosszú ujjú póló/ingben láttam mikor nállunk volt levette és a kétkarja rommá volt tetovállva.Nem akartam tolakodó vagy ilyesmi lenni de megkérdeztem talán szégyelli e vagy megbánta..erre annyitválaszolt hogy nem boldogtőlük sőt.csak miveé nem a világnak szól hanem sajátmagának..A helyesírásomért bocsánat Dixleksziás vagyok.

2015. febr. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van, magának csinálta, nem azért, hogy mutogassa. Ez teljesen rendben van.
2015. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönönöm megtisztelő válaszod!Én is így gondolom csak gondoltam ki írom ti mit gondoltok.Vagy csak "érdekességnek" ha nem tapasztaltatok még ilyet!
2015. febr. 7. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt olyan helyre varrattam, ahol normál esetben nem is látják mások:)
2015. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan helyre varrattam, ahol nem látszik.

Magamnak csináltattam, hogy emlékeztessen valamire, ha szükségem van rá akkor végigsimítok rajta és emlékeztetem magam az elhatározásomra.

2015. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért van fehér tetoválásom, mert magamnak csináltattam, és nem a külvilágnak. A piercingjeim is olyanok, hogy csak akkor látszanak, ha én akarom. Nem a divat miatt vannak, nem azért, hogy idegenek megbámulják, hanem miattam.
2015. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!