Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kristály hatása meddig tart?...

Kristály hatása meddig tart? Kíprobáltam és megbántam!

Figyelt kérdés

Szóval barátnőm szakított velem és én nagyon szeretem és most nagyon bánatos voltam és kiprobáltam ezt a kristályt! Nem birok aludni Úgy este 10 óra fele használtam! Nem vagyok drogos sose csináltam még! Csak a lelki állapot vitt rá! Soha többet nem csinálom!

Mi az amitől elmúlik a hatása? Anyira hülyén érzem magam!

Már megittam 1.5 liter fizet is! Hogy méregtelenitsen!



2014. szept. 28. 03:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most kicsit félek mert ha folyadékot iszok egyből ki is jön belőlem mehetek wc-re!
2014. szept. 28. 04:06
 2/11 anonim válasza:
Attól függ milyen kristály volt, ha az amire Én gondolok akkor methylone.Ne parázz...a víz nem fog méregteleníteni :D ha nagyon aludni akarsz keress egy szem nyugtatót...a hatás...öreg ez szintetika..ilyen, mikor ürül kifelé az szar.Ne folytasd ha 10 kor szívtad feé és még mindíg ébren vagy ezekszerint gyenge a szervezeted.Nyugi el fog múlni.
2014. szept. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jó okés! Már 6 óra lesz lassan! :)

kicsit furán érzem magam! én túlparáztam a dolgot! Soha többet nem csinálom ! Az megfogadtam! Egy lány se ér enyit!

2014. szept. 28. 05:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Jajj de ismerős helyzet. :)

Jobban lettél végül is?

2014. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen már így este tudtam aludni de kellet 20-22 óra hogy elmúljon a hatása! Még az alvás is sokat segített meg sok vizet ittam ! Megittam egy nap 3-4 liter folyadékot gondolom sokat számít ez is! :)

De az igazat megvalva nem éri meg ez a dolog egy 30 percig jól érzed magad utána 2 órán átt laza vagy de nem ér meg 20 óra szenvedést! megfogadtam soha többet !

Nem éri meg!

2014. szept. 29. 06:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám :D

De akkor örülök neki, hogy jobban lettél.

Ha valakivel akarsz beszélni, hogy mi történt, ami rávitt, írj nyugodtan.

2014. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) majd lehet írok akkor ! Hát a lényeg hogy már ma jobban vagyok de mikor éhes voltam kicsit mintha visszatért volna a vasárnapi állapot !
2014. szept. 29. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Max 3 nap alatt helyre jön ám :)

De nem érdemes ilyenekkel kísérletezgetni, ha már be akarsz tépni, akkor valami megbízhatóbbat próbálj. Bár azt sem javaslom. :D

2014. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már csütörtök van és olyan mintha rá szoktam volna!

Ilyen sovárgást érzek és nem igazán tudok lenyugodni!


Ezt olvastam a neten!

A mettől nagyon könnyen függővé lehet válni. A drog felemészti a test erőforrásait, és olyan pusztító sóvárgást alakít ki, amelyet csak még több drog fogyasztásával lehet enyhíteni.

2014. okt. 2. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
(:
2022. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!