Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Véleményeket kérnék, hogy ki...

Véleményeket kérnék, hogy ki mennyire ellenzi illetve támogatjaaz igazi tetoválásokar? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem igazán támogatom a tetoválást.

Persze amíg feszes a bőr és nem nyúlik vagy ereszkedik meg nagyon addig jól néz ki, de utána...

2015. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

1# öregen legyen az a legnagyobb gondom, hogy ráncos a tetkóm.. :D


én szeretem a tetoválásokat, bár eddig még csak 9 van. csak legyen értelme annak, amit felvarratsz, ne csak valami divat szart, ami minden 2. tetovált emberről visszaköszön..

2015. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Én szerintem nem olyan jók a tetoválások. Nem csak öregkorban, hanem felnőttkorban is probléma lesz, amikor majd valaki komoly munkahelyen fog dolgozni. Nem mondom, hogy nem tetszik, vannak szerintem nagyon szépek is, viszont szerintem annyit azért nem érnek meg a tetoválások.

De ez csak az én véleményem, neked kell döntened! :)

14/L

2015. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
55%
Én nem ellenzem a tetoválásokat, mert nekem nagyon tetszenek. Ettől függetlenül, magamra nem csináltatnék igazi tetoválást, mert rendelkezem annyi önismerettel, hogy megunnám. Ráadásul egy idős ember testén nem mutat jól már a tetoválás. Aki bevállalja, az csináltasson nyugodtan. 18l
2015. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a fél testem ki van varrva, ezért támogatom.

Egy "komoly" munkahelyen a kompetenciáim érdeklik a munkaadót, nem a kinézetem.

Idős korban pedig nagyjából semmi nem mutat sehogy már, úgyhogy ez nem tart vissza.

26/N

2015. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Az oldalamon és a hátamon is két elég nagy tetoválás van.

Nem érdekel, hogy fog kinézni, ha 70 éves leszek, mert nem érdekel, hogy fogok kinézni 70 évesen, csak éljek még és amennyire lehet, legyek egészséges.

A tetoválásaim húzósabb időszakokban sok erőt és energiát adnak, ráadásul amíg fiatal vagyok díszítenek is.

Ha megyek a reumámat áztatni akkor meg el fogja takarni az úszódressz :D


Azokat támogatom, akik átgondoltan, számukra jelentéssel bíró mintával szeretnének tetováltatni. De nem ajánlanám fűnek-fának, a tetoválás nem való mindenkinek :)


21/L

2015. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
0%

Szerintem nőnek 1 tetkó (kettő már szerintem sok), az is valami kisebb (nekem a jobb lapockámon van 3 fecske).

Férfinek lehet nagyobb, de abból is max 2. Itt is igaz, hogy mindent csak módjával.

2015. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
69%

Én 33 voltam, amikor végre kitaláltak, mit, és kivel szeretném megcsináltatni.Tinédzser koromban a nagymamám nyúzott vele, mikor lesz már. Kendős, vidéki nagyi volt. Aztán elment. Így valahol az ő emléke is.

Ami fontos! Gondold végig, mit, és hova szeretnél. Tegyél mindenki véleményére, mert rajtad lesz,nem rajtuk. Tervezzétek meg előre a tetoválóval. És ne sajnáld rá a pénzt. Sokszor mondanak olcsó összeget, ami mondjuk egy kelta mintánál elmegy. Viszont egy aprólékos munka időt, és hozzáértést igényel.

Az enyém olyan, mint egy festmény. Ha nadrágot veszek kutya nem látja. Ha rövid ruhát pl színházba, azt hiszik a harisnya harisnyám mintája.

Kit érdekel milyen lesz öreg koromban? Ez is én én vagyok!

Itt van pár kép. A tetoválást viselni kell, nem hordani.

[link]

2015. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
54%
Mindenki maga kell h eldöntse mit akar kezdeni a testével .Azt is h ez mennyire árt v nem árt az egészségének .Senki nem lesz kisebb attól ha nincs tetkója .
2015. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Franz Müller válasza:
23%

70/

Mindennél szebb az eredeti, természetes hibátlan bőr. Kár rátetetni mesterségesen olyan rajzot,amit soha többé nem tüntethetsz el nyomtalanul. Ne a tetkód miatt, hanem az eszed, és az egyéniséged miatt figyeljenek rád.

Nem vagyok híve a tetoválásnak.

2015. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!