Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Véleményeket kérnék, hogy ki...

Véleményeket kérnék, hogy ki mennyire ellenzi illetve támogatjaaz igazi tetoválásokar? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 09:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
54%

Semmi baj nincs vele. Személy szerint mértékkel, de büszke tetoválóviselő vagyok. Sajnos még sok előítéletes ember van ezzel szemben, de a legtöbb csak szimplán nem használja az eszét mikor megszólal.

Csak arra figyelj, hogy ne divatból tedd és jól gondold meg. (Bár már el lehet távolíttatni, de az még gyerekcipőben jár.)

21/N

2015. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
13%
A tetoválás kettős kockázatot rejt: Hepatitis-fertőzést, és/vagy allergiát is lehet tőle kapni.
2015. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
hepát csak akkor lehet kapni, ha nem a megfelelő helyre mész :) a tinták nagyja pedig anti allergén anyagból készült. érdekes, rengeteg tetovált ismerősöm van (könnyebb lenne inkább azt megszámolni, hogy melyiken nincs) sőt, csomó tetováló is köztük van, és egyikőjüknek sem volt soha se hepája se allergiája tudtommal..
2015. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
45%
En se tamogatom ha mar mas a vilagnezeted mint akkor nemtod a szoveget leradirozni ami magadra vesettel szoval ugy hogy orokre megmarad ugy nem jo ellenzem..
2015. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Becykee válasza:
69%

Én sem ellenzem. Sokan egy tetoválás miatt máris előítéleteket szabnak a személyről. Ezt még bűntetném is :D

Nekem is van több tetoválásom, sőtt pénteken bővül a "galéria" és tisztességesen dolgozom, vannak életcéljaim, boldog kapcsolatban élek. Stb. Minten mintám jelent valamit számomra. Nem izgat ha látok máson hasonlót. Persze megértem azt is akinek nem tetszi, ilyen is létezhet.

2015. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Abszolút támogatom.


Én ezzel is úgy vagyok, ahogy kb mindennel: amíg másnak semmilyen formában nem ártok vele, addig miért is ne. Én testem, én döntésem. Nekem is van már, egyelőre csak kettő, de mindjárt jön a harmadik. ;)

Arról a -már bocsánat, de- baromságról meg, hogy "úristen, hogy fog ez kinézni öregkorodban" őszintén annyi a véleményem, hogy lesz*rom.

Egyrészt mert a jelen életemben szerettem volna a dolgot és nagyon akartam, hogy rajtam legyen egy olyan motívum, ami egy számomra fontos dologhoz kapcsolódik. Másrészt meg semmi garancia nincs arra, hogy egyáltalán elérem az időskort, sosem lehet tudni mit hoz a jövő, most őszntén.

Mi a fenéért aggódjak ilyen hülyeségeken? Ennyi erővel ne is éljen az ember a folyamatos kockázatoktól rettegve...ne ülj autóba, buszra, akármire, ki se menj az utcára mert "úristen mi lesz, ha...?" és még sorolhatnám...

Én azt mondom, élj a mának, csináld amit szeretnél. Ha az egy tetoválás, akkor hajrá, ha piercing szintén. Ezekkel az égvilágon nem ártasz senkinek sem (max magadnak, de manapság mivel nem árt az ember?).


Százszor inkább álljon mellettem pl a zebránál 10 tetőtől talpig szétvarrt, piercingekkel teletűzdelt ember, mint akár csak egy olyan dohányos, aki a kib****tt füstjét oda fújja a képembe.

Ne értse félre senki, nem érdekel ha valaki cigizik addig, amíg tekintettel van azokra akik pl nem bagóznak (mint ahogy azt már említettem az elején, mindenki azt csinál amit csak akar, amíg nem árt azzal senkinek sem, max magának). De az ilyen utolsó bunkóknak a torkán le tudnám nyomni azt a rohadt cigit, mert eszébe nem jutna, hogy létezik olyan dolog is amit úgy hívnak, hogy passzív dohányzás...

Röviden (és még tényleg röviden) ennyi...


23/L

2018. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Igencsak erős érveket sorakoztattál fel, rendkívül becsülendő! Azt kell, hogy mondjam, maximálisan egyetértek veled; egy szép napon talán majd én is egy (netalántán több) tetoválás büszke tulajdonosa leszek!
2018. aug. 14. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!