Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szólnátok hozzá, ha a korai ismerkedés fázisában elhívnának egy nap korán reggelizni, majd a templomba egy misére?

Figyelt kérdés

Mai nap voltam egy misén (évek óta nem járok) és ott eszembe jutott, hogy vajon mit reagálnának rá a nők?

Kort légyszíves.


2013. nov. 1. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki! Ugyanis fontos számomra a vallás, de nem vagyok azért fanatikus. :)

17L

2013. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok vallásos nem örülnék neki, de udvariasságból lehet elmennék bár valahogy valószínű megpróbálnék kibújni alóla.


22

2013. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tiszteletből elmennék vele, de mivel nem vagyok vallásos, ezért csak erről az egyszeri alkalomról lenne szó. Utána megbeszélném vele, hogy én nem fogok járni misékre.
2013. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.Járok misére egyébként is,meg nem szeretem siettetni a dolgokat.Kezdésnek pont jó.
2013. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És 18....előző voltam.
2013. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

elmennék vele misére, csak azért, hogy ne sértsem meg...


pont misére jutott eszedbe elhivni?

2013. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel vallásos vagyok,szoktam misére is járni, nagyon örülnék neki,ha találkoznék egy olyan fiúval,akinek szintén fontos a vallás. Bár nálad ez egyszeri alkalom volt,szóval te nem vagy ilyen. :D
2013. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és 21
2013. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tetszene. Nem vagyok vallásos, de szeretem a szokatlan dolgokat és unalmas már a mozi-vacsora-kávézó/teázó/söröző kombó.
2013. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vallásos,ezért érdekes lehet a válaszom :)

Én talán egy picit idegennek és furának találnám,de ez abszolút ember függő.

2013. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!