Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megfelelően gyógyul a tetkóm...

Megfelelően gyógyul a tetkóm vagy gond van vele?

Figyelt kérdés
Kèrlek segìtsetek!:( egy hetes, viszket, nèhàny helyen mintha gennyes kenne. Munkàba mèg fóliàzom. Naponta kb 3-4 mosàs, ebből 1-2* szappannal. Utàna krèmezem. Szerintetek? Ez rendben van, mikor lesz vègre túl rajta? :(

#bőr #test #tetoválás #seb #tetkó gyògyulàsa
2015. jún. 15. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis gyulladásod lehet. Foliázni max 1-2 napig szoktuk attol függően mekkora a minta . A lényeg, hogy kapjon levegőt beinduljanak a gyógyulási folyamatok. Én elsö nap éjszaka már leszedem a fóliát lemosom óvatosan fürdésnél vigyázok , hogy ne ázzon. Napjában többször bepantennel kentem. 7-10 nap alatt minden tetkóm szépen legyógyult hámlás is eltünt. Ha gennyes az már régen rossz.
2015. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy bepállott, vagy túl van áztatva. Ekkora melegben vigyázni kell a fóliával... Szerintem vedd le, és a mosást is le kellene csökkenteni 2, max 3-ra. Én a legelső tetoválásommal jártam úgy, hogy túláztattam. A másodikat le se fóliáztam, csak másnap reggelig (nyár volt). Milyen szappan amúgy?
2015. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gennyes, lehet, hogy csak felázott és fel puhult a bőr. Esetleg ha lőssz egy képet...
2015. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam privit :(:(;(:*
2015. jún. 16. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy hetes, és még fóliázod??? Ráadásul ilyen melegben? Csak ennyi a baja.
2015. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azèrt fóliàztam -csak- a munkahelyemen, mert szillonos felsőben vagyok, ami takarja a tetkót, plussz izzadàs ezerrel :( jót akartam, hogy ne dörzsölődjön ;(
2015. jún. 16. 10:49
 7/8 anonim válasza:
Küldj róla egy képet :) és nyugi ne parázd túl magadat
2015. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe! De egyébként a legjobb ha visszaviszed megmutatni a tetoválónak.

Általában meg tudják mondani mi a baj, és segítenek kezelni :)

2015. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!