Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a test különböző részein különböző stílusú tetoválások vannak?

Figyelt kérdés
Ha például egyik lábon ilyen, a másikon olyan az zavaró? Muszáj illenie egymáshoz? Ha láttatok ilyet mit gondoltatok róla?
2015. jún. 19. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem igazán érdekel hogy máson mi van.
2015. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem jobb, ha illenek egymáshoz, ez olyan, mint az öltözködés. ott sem néz ki jól, ha egy romantikus felsőhöz felvennék egy rocker szegecses szoknyát.
2015. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hatalmas probléma, de én személy szerint a saját tetoválásaimat illetően mindig figyelek arra, hogy az újabb minta ne üssön el az eddig meglévőktől, hasonló stílusú legyen azokhoz. De úgy gondolom, hogy egy szép realisztikusz minta mellett jól mutathat ettől függetlenül egy dotwork.
2015. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem attól is függ hogy mit ábrázol és hogy milyen jelentése van számodra. Nekem a bal karomon a vállamtól a csuklómig van egy történelmi tetoválás, a római történelmet ábrázolja, a másik vállamon-karomon egy Bud Spencer&Terence Hill portré egy kisebb történettel a kedvenc filmjükből. A jobb karom belső felén egy "köszönetnyílvánítás" a nagyszüleimnek. Őszintén szólva nem érdekel hogy más mit gondol róla, én tudom a jelentésüket, történész szakot végeztem és imádom a római történelmet, ezért van a római tetoválásom, két kedvenc színészem Bud Spencer és Terence Hill, imádom a filmjeiket, volt szerencsém mindkettőjükkel személyesen találkozni pár éve, a harmadik pedig nagyszüleimnek szól akik mindig támogattak, engem ők neveltek fel, ők voltak az egyetlen rokonaim, csak rájuk számíthattam.
2015. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy az egyik lábamon végig egy trash polka stílusú tetoválás lesz. A másik lábam egyelőre még "szűz", de ismerve magam idővel ott is lesz valami :D Viszont nem akarok több trash polkát. Amit a lábamra kitaláltam ahhoz tökéletesen illik, de az az egy ilyen lesz. A hátamon watercolor van. A mellkasomra blackwork megy majd. De annyira tetszik, hogy lehet, hogy az egyik karom is olyan lesz. A mellkasomra tervezett minta még illik is a lábamhoz,hiába más stílus, de a hátamon lévőhöz semmi közük. Szóval valami ilyesmit képzeljetek el...

Szeretném mindet megcsináltatni, de valahogy úgy, hogy azért összességében esztétikus legyen.

2015. jún. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!