Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválásom legyen?

Milyen tetoválásom legyen?

Figyelt kérdés

2 felkaromra szeretnék tetkókat! Az egyik nagyjából megvan, az egy Mohawk indián fej lesz, a másikra viszont még nem tudom, arra is gondoltam, hogy mivel a magyaron kívül orosz vér is csörgedezik bennem és ezt valahogy kifejezném, ezért valami ilyesmi lehetne a másik, de nincs több tippem egyenlőre... van valami 5letetek? :)

24/F



2015. okt. 30. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs mondanivalod, minek az egesz? Masok mondjak meg, mit fogsz hatralevo eletedben a borodon viselni? Na pont te vagy az, akinek semmifele tetovalas nem kell, eretlen vagy minden ilyesmihez.


Ha szemetkedni akarnek, az orosz veredre valo tekintettel valami jofele ruszki bortontetkot javasolnek, kb. annyi erte

2015. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Van egy ötletem...VÁRJ. senki nem siettet, sosem késő elkezdeni.

Az indián, meg a magyar-orosz téma nagyon elüt, nevetséges lenne.

2015. okt. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
magyar téma nem lenne benne...
2015. okt. 31. 07:41
 4/7 anonim válasza:

Nekem az orosz tetoválásról a keresztek jutnak eszembe, meg a gyöngyfüzér. Sok orosznak van ilyen tetoválása. Számomra azok a tetoválások amiben koponya, kasza jelenik meg picit orosz beütésű. Konkrét példát nem mondanék de remélem találsz tetszőt.

Mindenki azt mondja legyen jelentése is, de a tetoválás az művészet. Egy festményt nem vehetsz meg akkor ha csupán tetszik és nincs mély mondanivalója számodra? Szerintem igen :)

Sok sikert, és szép napot!

2015. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szivárvány ami alatt egy melegpár áll
2015. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszinte Férfi Köszi szépen! :) Szép napot Neked is!
2015. okt. 31. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy szuper könyv, a címe "Russian criminal tattoo encyclopedia". Érdemes lehet benne mintákat keresni, ráadásul a jelentésük is le van írva.

Egyet értek avval, hogy többnyire elég, ha tetszik, de az orosz tetkóknak szinte mindig jelentésük van.

2015. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!