Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan tudom elfedni/elrejteni...

Hogyan tudom elfedni/elrejteni a tetoválásomat a csuklómon?

Figyelt kérdés
Van egy csillagképet tetoválás a csulómon. 16 éves lány vagyok viszon a szüleim nem tudják. Karkötővel vagy órával sem tudom eltakarni mivel kilóg alóla. Csulkószorítot szoktam itthon rárakni viszont ha egyszer kérik hogy vegyem le akkor meglátják.. (A szüleim elváltak)Anyukám még talán megbékélne vele viszont apám még akkor is ordibál velem ha tollal firkálok a kezemre ezért szeretném minimum előle eltakarni. Gondolom lesznek itt olyanok akik majd azt kérdezik hogy minek kell nekem ennyi idősen tetoválás főleg úgy hogy takargatom. Elősször is, nem rejtegetem csakis kizárólag a szüleim közelében mert kicsit tartom attól hogy mit fognak rá reagálni.

2016. jan. 5. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rejtegesd! Ha meglátják mit tudnak csinálni? Semmit. Mond el nekik (vagy legalább anyukádnak)! Nagyobb gáz lesz, ha véletlen lebuksz.
2016. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Youtube: how to cover a tattoo
2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs értelme a tetoválásnak, ha még attól is félsz hogy a saját szüleidnek megmutasd. Ja, lehet hogy leordítják a fejed... na és? Nagylány vagy, elviseled. Aztán már takargatni sem kell többé, kb 3 nap alatt megbékélnek vele.
2016. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Változtatni már nem igen tudsz rajta, ezt akkor kellett volna átgondolnod mielőtt megcsináltatod. Most már szerintem mondd el nekik, mert rosszabb lesz sokkal ha ők veszik észre. Max. 1 hétig duzzogni fognak, de utána el fogják fogadni a helyzetet. Mást ők sem nagyon tudnak csinálni.
2016. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kiabáltam a fiammal mikor tinta tollal vagy filctollal össze firkálta magát.Na nem a minta miatt,hanem mert felettem ,nehogy bőrbetegséget kapjon.

Ő is tetováltatott a beleegyezésem nélkül egy idézetet egy kis mintával körbe véve.Véletlen vettem észre és kérdeztem " miért?" Válasz "csak!"

Nem firtattam tovább miértjét,hisz már ott volt és hiába lettem volna mérges rá.

Hanem megkérdeztem "örülsz neki? nem bántad meg ,fájt" stb. Elkezdtünk beszélni róla és elmondta,hogy neki sokat jelent. Én elfogadtam és mondtam neki,hogy szép és jól áll neki.ő is nagyon örült .hogy nem kell titkolnia tovább.

Én szeretem a fiam akár tetkós akár nem akkor is ő az én fiam.


Ezt a kis történetet azért írtam le,hogy hátha bátorságot merítesz belőle és elmondod apudnak és anyudnak.

Ők is szeretnek és a bántás is szereltből jön majd,hogy féltenek nehogy a jövőd tegye tönkre ez a tetoválás.

2016. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!