Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt olyan aki megbánta a...

Van itt olyan aki megbánta a tetoválást?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bántam meg. De hogy minek csináltattam..? :)))

Mindegy, elfér, és direkt olyan helyre csináltattam, amit könnyen el tudok takarni.

2016. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én. Mondjuk nem a tetkót bántam meg, hanem a mintát. 5 éve megvan de még mindig nem tudom elfogadni.
2016. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
őő még meg sincs:'D
2016. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem az egyik tetoválásomnál volt olyan, hogy... nem az, hogy megbántam, de kicsit hülyének éreztem, és át akartam rajzolni komolyabb mintára, mert olyan infantilisnek éreztem, vagy nem is tudom. De ez kb olyan pár hétig volt meg bennem, olyan évvel azután, hogy megcsináltattam. Hamar elmúlt ez az érzés, már nem zavar egyáltalán.
2016. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tetoválásom, amit egyébként szeretek, de nagyon idétlenül néz ki bizonyos szögekben (és mivel a csuklómon van, ezért elkerülhetetlen, hogy több szögből látszódjon). Ez nagyon zavar és emiatt nem tudom igazán magaménak érezni. Elkezdtem leszedetni lézerrel, hogy át tudjam alakíttatni.
2016. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 valakiasokközül ***** válasza:
100%
Ha nem tip-top beleugrasz a dologba, hanem átgondolod, akár 2-3 év után is megmarad az ötlet a fejedben, hogy márpedig ez tényleg kell! -akkor nem fogod megbánni.
2016. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!