Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mivel védhetem meg a tetoválás...

Mivel védhetem meg a tetoválásomat?

Figyelt kérdés
Most csináltattam az elsőt, fóliát tekertem köré ahogy mondták, de befülledt fél óra alatta és elkezdte ledobni a festéket. Nincs ötletem hogy mit tehetnék rá helyette. Előre is köszönöm a javaslatokat! :)

2016. máj. 21. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első pár napban kidobja a felesleges festéket, ez normális. Fóliázni végül is nem muszáj, attól függ, hol van a minta, mennyire irritálja a ruhád.
2016. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolás az úgy van, hogy hazamész leveszed a fóliát amit a tetováló rád rak. Lemosod lehetőleg antibakteriális szappannal de óvatosan, tehát dörzsölni nem szabad, sima konyhai itatós papírral felitatod a vizet róla és vékonyan bekened Bepanthen-el. Ezt a műveletet az első 2-3 napban 4-5 óránként megismétled, utána lejöhet a kötés ha teljesen lehámlott (amit ugye a Bepanthen segít elő) onnantól még vagy 3-4 hétig érdemes testápolózni de ha tovább is testápolózod az sose baj :D De Gugliba írd be, hogy tetoválás kezelés és nézz olyan videókat amiket tetoválók mondanak tehát ne ilyen antitetkós oldalakat meg mittudom én milyen oldalakról meríts tudást mert ott f**zságot mondanak és csak rosszat tesz. Az első 2 napban egyébként ne ijedj meg ha kilök valamennyi festéket illetve testnedvet, ez teljesen természetes folyamat, annyi ha valahol kikopik a helyes kezelés után, menj vissza a szalonba korrigáltatni (elvileg ingyen megcsinálják). A lényeg, hogy ázni nem ázhat vízben és folyamatosan kend Bepanthennel (de am elvileg a vazelin is jó), hogy ne száradjon ki.
2016. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. máj. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!