Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van egy tetoválásom a bal...

Van egy tetoválásom a bal alkaromon és szertnék még hozza ha összeillene. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem szertnem mashova csak a bal alkaromra.

Meglévő: [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

Amit akarnák: [link]

Vagy: [link]

Nekem a 2. jobban tetszik de lehet 1. jobban megy a régihez.

Köszi elöre a normális válaszokért



2016. jún. 1. 09:41
 1/4 A kérdező kommentje:
2016. jún. 1. 09:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A meglévő nekem félkésznek tűnik. Tudom, vannak ilyen stílusok is, de épp ezért furcsán nézne ki mellette akármelyik a fenti kettőből.

A fenti két minta meg... hát a másodikból kicsit ki lehet venni, hogy "time" így valahogy még bele lehet az óramű gondolatot is passzírozni, de az első inkább valami jelképre emlékeztet.

[link] vagy hasonló, kicsit jobban fogaskerekezett minta jobban nézne ki.

[link] egy ilyen minta sokkal szebb lenne, tudom, már más stílus, nem annyira minimális.

Legalábbis szerintem. De nézd, ha szerinted passzol és az egész meg passzol hozzád, akkor miért ne? :)

Ha ez alapján kéne válasszak, akkor az első, mivel a második kicsit nonfi felé eltolódásnak tűnik.

2016. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is egy kicsit olyan mintha félkész lenne, de egyébként szép, tetszik a tetkód, viszont amit szeretnél hozzá az szerintem nem nagyon passzol össze...jobb ha kikéred egy tetováló véleményét hogy hogyan is lehetne össze kötni ezt a két dolgot, és lehet hogy találna rá neked egy jó megoldást
2016. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nekem az egyszerüek tetszenek egyépként. Majd felkeresek egy tetkomüvészt hogy egyesztesek vele.

Köszi szépen!

2016. jún. 3. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!