Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit csináltok a megunt tetovál...

Mit csináltok a megunt tetoválással?

Figyelt kérdés

Pl. Már nem tetszik, vagy kiment a divatból. Gondolok arra, hogy ezelőtt 10 évvel nagyon ment a csípő tetoválás, ma meg azt hallottam róla, hogy "gáz"

Mit csináltok vele, takargatjátok?



2016. szept. 24. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Átüttetik valami divatosra XD
2016. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Ha online rendelted 14 napon belül vissza kell venniük.

Nekem nincs tetoválásom, én magamtól is egyedi vagyok.

2016. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Elviselik hogy hülyék voltak:)

Az emberek jó része úgyse ismeri be hogy megbánta... de sok ilyen van.

Ha eltávolítják akkor is látszódni fog, és ha átüttetik is.

2016. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen műsor a TLC-n ahol elrontott tetoválásokat fedtek el egy újabbal.Bár egy ilyet nem bíznék bárkire egy ilyen munkához tényleg profi kell.Ha meg a helyével van baj akkor el lehet tűntetni van erre is mód de az sem 100% ig olyan lesz mintha ott sem lett volna.
2016. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pl én nagyon megbántam, hogy annak idején 19 évesen egy r!bancrendszámot csináltattam, mert az volt a divat, meg a szüleimet akartam kiakasztani, ami sikerült is.


most undorítóan néz ki, csak nincsen pénzem leszedetni.

nem hordok olyan ruhát, amiben látszik és strandra is csak egyrészes fürdőruhában megyek ki.

sajnos sok baromságot csinál az ember fiatalon...29L

2016. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megelőzöm ezt, és eleve nem csináltatok olyan tetkót, ami aktuális divat (vagy max. akkor, ha amúgy nagyon tetszik esztétikailag, vagy van jelentése számomra). Félre ne értsetek, imádom a tetkókat, van is több, meg lesz is még jó sok, de szerintem ez nem olyan dolog, amit divatból kell csináltatni.
2016. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!