Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem ciki beállítani tetoválóho...

Nem ciki beállítani tetoválóhoz egy ilyen pici mintával?

Figyelt kérdés

1 cm-es mintát szeretnék az ujjamra /csuklómra de valahogy kellemetlennek érzem, hogy ilyen kis semmis, talán az ő szemükben elcsépelt/ gyerekes elképzeléssel állítanék oda. Hiába munka számukra ez is, meg nem ők szabják meg hogy kinek mit varrjanak, de ezért nem kapnak sok pénzt meg igazi művészi tetkókat tudnak varrni én meg odamegyek egy molyfing méretű ábrával...

Tudom, millió embernek van minimalista, kis méretű tetkója, de akkor is feszengve érzem magam.

Odavagyok egyébként a hatalmas tetoválásokért, de egyelőre se pénzem, se bátorságom ilyeneket varratni magamra, mert nem tudom milyen munkahelyre kerülök, mit engedhetek meg a külsőmmel kapcsolatban és mit nem.


2016. szept. 28. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

A vevőnek mindig igaza van. Gondolhatják azt is, hogy hülye vagy, meg azt is, hogy aranyos. Tök mindegy. Megcsinálják.


Inkább az legyen a mérvadó indok hogy későbbiekben mennyire bánod majd meg hogy tetkód van, ne pedig az hogy épp mit gondolhatott a tetkós mikor csinálta. Kit érdekel?

2016. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyu, elmenjek veled?


Nekem az ujjaimon vannak tetoválások... körülbelül két centisek, vagy három centisek, nagyobbak, mint a tied, de akarok még a többi ujjamra is. Igaz, hogy nem egy centiset, mert az nagyon kicsi, de ilyen köröm nagyságú tetkót... és közel s távol sem érzem magam feszengve e-miatt. Mert fontos jelentésük van a számomra. Az meg, hogy a tetováló mit gondol, nem érdekel, csak jól dolgozzon és csinálja meg, ennyi ;)

2016. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mért lenne ciki??,

Te azt szeretnéd neked az fontos vagy szimplán tetszik vagy stb.

Ő tetováló vagy le szól (amit kétlek) vagy azt mondja gyere csináljuk.

Pikk-pakk meg van a tetkód. Ő kap érte pénzt te meg boldog leszel!

Utána lehet te is beállítasz egy egész karos mintával " :). 😊😂

2017. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!